× Ak máte otázku na prijímač Optibox, tu založte novú tému

Problem pri nacitani karty ICE na OPTIBOX ANAC+

  • dubina
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
20 dec 2012 01:28 #1917 od dubina
Zdravim. Znamy zakupil Optibox Anacondu+ a kupu uz zvazujem aj ja.. avsak ma problem pri nacitani SKYLINK karty (ICE) bez dekodovacieho modulu.. pritom ma nahratu najnovsiu verziu firmware, t.j. 2.11.07, ak sa nemylim.
Vie mi prosim niekto poradit, kde moze byt problem a ci je vobec mozne tento typ karty na ANACONDE+ pouzit bez modulu?
Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
20 dec 2012 07:09 #1921 od Radis
Anaconda plus nemá žádný problém se čtení karty jak ICE, tak ani Irdeto, jede s ní bezproblémů, ovšem musí být nainstalovaný a spuštěný plugin MCAS, který kartu obslouží.

Plugin si stáhněte zde www.digitalne.ellano.sk/forum/itaky-linu...iny/874-re-mcas#1919 , ten poslední z 19.11.2012, nainstalujte s pusťte a pojede Vám to

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
20 dec 2012 07:16 #1922 od ZdenekMi
Já mám teda Skytec a tohle bude asi odpovídat modelu SkyTec Nerine. Používám karty Skylink ICE i Irdeto a naprosto bez problémů. Na této verzi FW i vyšší. Otázkou je, co ten tvůj známej používá za plugin k dekódování. Asi nejjednodušší je použít Mcas. Ale na FW verze 2.11.x je nutné použít nejnovější verzi (např. z 19.11.2012). Je možné, že je problém v tom, že používá nějakou starší verzi Mcas anebo špatně nakonfigurovaný Oscam. SkyTec to má všechno ke stažení na jednom místě, takže s tím pak není problém.

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
23 dec 2012 08:07 - 23 dec 2012 08:08 #1964 od ZdenekMi
Vyšla nová verze Mcas 21.12.2012. Je v ní uvedeno "SkyLink & CS Link fix. (Astra 23.5E)". Nahrál jsem si ji včera na SkyTec HD a frčí v pohodě (ale to mě šly i předchozí verze). Každopádně, pokud Vám problém na Optiboxu s ICE
přetrvává, zkuste tuto nejnovější verzi.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K
Posledný krát upravené:23 dec 2012 08:08 ZdenekMi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.150 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu