× Ak máte otázku na prijímač Optibox, tu založte novú tému

Optibox Anaconda HD - Uvítam pomoc , software ,ai.

  • HD anaconda box
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
13 apr 2019 18:25 #23166 od HD anaconda box
Optibox Anaconda HD - Uvítam pomoc , software ,ai. bolo vytvorené HD anaconda box
Dobrý deň .

Potreboval by som pomôcť s prijímačom Optibox Anakonda HD , klasická nie Plus .

Najprv som mal problém že nevedela naladiť stanice - nezobrazovala silu a kvalitu signálu .

Mohol som ju reštartovať dokola ani po správnom zadaný všetkých nastavený , hodnôt motora - Usals nič .

Mal som tam soft 2.11.83 ale Loader som mal 6.20 verziu .

Keďže to zrazu začalo robiť vyššie uvedené dal som soft 2.11.49

V verzii 2.11.49 ešte horšie lebo Astra 23,5 east bola vypísaná len ako astra 3A
nedarilo sa mi dostať to dokopy všetko šlo ale obraz sa je-keby nevedel prenášať do TV .

To samé mi robilo aj pod mojim softom 2.11.83 !!!hlavne že mi to šlo dlhí čas - dlhé roky dobre a spola hlive a nerobilo to nič .

keďže to neprenášalo po naladení obraz do TV

musel som dal svoj 2.11.83 preč a aj plugyni

potom som dal 2.11.49 s ellana

potom s stránky 2.11.83 tuná Ellana a soft - SF1008SE+HD inteligence , a kooonečne ale prepísalo loader s L 6.20 na L6.27 neviem či nie aj to druhé v menu V atd ,
a konečne to ide .

pri L6.20 a ked som ho zapol a písal load 20 bol vkuse problém ako opisujem vyššie !!!!

Ale aj teraz je trocha problém .:

Lenže nechápem zapnem stroj cez deň keď ho na noc vypínam .

Zapne sa , vypíše kódovaný signál hne´d sa nerozohraje Tv stanica , vypíše kódovaný signál a čakám ,
potom začne Ci modul vypisovať niečo že predplatné atď vypršalo pričom je vyplatené , obraz sa rozkockuje a potom nabehne . A potom to už i´de .

Viete niekto čo a jak stým ?

Ci modul mám Smit Irdeto CI + / fialový s kľúčom uprostred / a verzia softu 4.2.9.0 ak sa nemýlim a za tým je m2 ešte .

Je to sofware ? chyba ? a je najnovší alebo treba aktualizovať lebo nechce to zobratí aktualizáciu .

Uvítam ak mi niekto poradíte , pomôžete , taktiež by som potreboval soft na tento stroj čo najnovší a overený , plugin na čítanie karty Skylink ICE , Setting Skylink a ďalšie -

Vopred ďakujem VŠETKÝM .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Čas vytvorenia stránky: 0.127 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu