Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: PC TOOL ALI

PC TOOL ALI 27.01.2014 17:34 #7426

• TitusXX
  • TitusXX-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Dostali ste poďakovanie 1659
Softver pre dekompresiu nahrávok pre použitie v PC.
Pracuje s video nahrávkami vytvorenými na prijimači AB Cryptobox 5XX/6XXHD sw V1.09.11240 a novšim.

Príloha je pre hostí skrytá, pre jej náhľad sa prosím prihláste alebo zaregistrujte.

Postup:
1) stiahni a rozbaľ RAR súbor
2) otvor súbor config.ini
3) napíš cestu kde je video v PC umiestnené .....edituj riadok napr: takto: Inputfile=C:\000.ts
4) napíš cestu pre uloženie odkódovanej nahrávky .....edituj riadok napr: takto: Outputfile=C:\out000.ts
5) spusť súbor PC_TS.exe ...začne prepočítavanie

Výsledný súbor out000.ts ide prehrať na akomkoľvek inom zariadení...

Openbox S-6
AB-Cryptobox 500/550/600/650

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Posledná úprava: 20.12.2016 08:43 od TitusXX.
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.
Následujúci užívateľ vraví 'Ďakujem': lubosh76, jozvlk, Mhk, belamixxx, hanej, Balky, michalic, Bruco4, Fanda4445, marek594...

PC TOOL ALI 20.09.2015 14:37 #16298

• dare1322
  • dare1322-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
  • Dostali ste poďakovanie 10
Tento jednoduchý program som napísal, jmprojekty.hostujem.sk/extension-pc_tool_ali aby som nemusel stále prepisovať config.ini.
Teraz sa dá všetko nastaviť užívatelsky.

-Stačí do adresára PC_TOOL_ALI\ nakopírovať súbor extension.exe a extension.ini
-Do prvého poľa zadáme cestu k PC_TOOL_ALI\config.ini, alebo nájdeme cestu pomocou tlačítka CONFIG.
-Do druhého poľa zadávame cestu k súboru Input, alebo nájdeme cestu pomocou tlačítka INPUT.
-Do tretieho poľa zadávame cestu pre uloženie súboru, alebo nájdeme cestu pomocou tlačítka ONPUT.
Netreba zadávať názov. Program automaticky navrhne názov podľa názvu adresára.
-A nakoniec stlačíme tlčítko Start PC_TS. To nám spustí pôvodný program.

Moje skúsenosti:
Počas používania programu extension.exe som prišiel na niekoľko chýb a nedostatkov pri automatickom zadávaní názvu výstupného súboru.
Tieto chyby som opravil. Opravenú verziu som nazval extension 0.0.1. Môžete si ju stiahnuť nižšie.
Ďalej som prišiel na to že program PC_TOOL_ALI používa iba jedno jadro procesoru. Ale dá sa spustiť viackrát.
Takže keď mám viac nahrávok spustím program dva krát a každé jadro rozkóduje jednu nahrávku.
Prílohy:
  • Príloha Príloha je pre hostí skrytá, pre jej náhľad sa prosím prihláste alebo zaregistrujte.
Následujúci užívateľ vraví 'Ďakujem': admin, TitusXX, Tatranský, mici108, hanej, vladko78, pkakas, marek594, Alex46, kaliv...

PC TOOL ALI 20.12.2016 08:44 #19822

• TitusXX
  • TitusXX-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Dostali ste poďakovanie 1659
Softver pre dekompresiu nahrávok pre použitie v PC.
Pracuje s video nahrávkami vytvorenými na prijimači AB Cryptobox 5XX/6XXHD sw V1.09.11245 a novšim.

Príloha je pre hostí skrytá, pre jej náhľad sa prosím prihláste alebo zaregistrujte.

Openbox S-6
AB-Cryptobox 500/550/600/650

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Následujúci užívateľ vraví 'Ďakujem': buco4959, psx2, Dana1
  • Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.747 sekúnd

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget