× Ak máte otázku na prijímač AB IPBOX/Cryptobox, tu založte novú tému

ktorý prijímač odporúčate kúpiť?

Viac
05 nov 2022 16:28 - 06 nov 2022 07:40 #26464 od Rafi87
ahoj chlapci, chcem sa spýtať, že z ab cryptoboxov ktorý je taký najlepší pre obyčajných ľudí? pozeral som na heureke a tieto majú naj hodnotenia
700HD
750HD
700HD mini
ďalej sa chcem spýtať že tieto majú vstavanú wifi?
a ešte taká otázka, že keď tieto prijímače vedia streamovat do android mobilu, tak vedia aj do android TV keď je stiahnutá aplikácia?
pýtam sa len preto, lebo terajší prijímač mám pripojený k PC ale plánujem si kúpiť TV, a chcel by som pozeral TV aj cez PC a aj cez TV, a aby sa nemusel kupovať rozbočovať signálu, tak ma napadlo, že či sa nedá vyriešiť cez ten stream? 

a ešte sa chcem spýtať, že či existuje nejaký program na windows cez ktorý sa dá upravovať uložené stanice, ako na Openboxy existuje takýto program PolarEditOpenbox_4, len bohužial openboxy už nepredávajú lebo vieme prečo...

za odpovede vopred dakujem
Posledný krát upravené:06 nov 2022 07:40 Rafi87

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
05 nov 2022 19:14 #26466 od jan58
Odpoveď od jan58 na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
Ahoj, ani jeden Cryptobox nemá Wifi, treba si dokúpiť USb Wifi adaptér. Inak sú to v podstate rovnaké boxy, rozlišujú sa len výbavou. Na stream sa moc nespoliehaj, nefunguje to spolahlivo, na to si musíš kúpiť linuxový prijímač s Enigmou. Enigma boxy vedia čo potrebuješ, ale s tým šarikom tu diskutuj opatrne, je to tu zakazané.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
05 nov 2022 19:18 #26468 od Rafi87
Odpoveď od Rafi87 na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
ahoj, jasné chápem
len ja neviem či by som chcel linux, linuxový prijímač je asi komplikovanejší čo sa týka hoc len naprogramovania kanálov,, alebo sa mílim?
a ked tak, tak aký linuxový kúpiť? (nie drahý)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
05 nov 2022 22:58 #26469 od zoran
Odpoveď od zoran na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
Linuxy majú Fastscan, tak ako Cryptoboxy. Dnes už to nie je žiadna veda, ak si kúpiš prijímač už nastavený. Okolo 100€ sa dá zohnať slušný 4K prijímač, napr. Ab Pulse 4K Mini, uClan Ustym 4K Pro, alebo Gigablue IP 4K. Alebo ak ti stačí Full HD tak Octagon SFX6018

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 nov 2022 08:28 #26472 od Rafi87
Odpoveď od Rafi87 na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
dakujem velmi pekne 
ešte sa chcem spýtať, tieto linuxové prijímače nie je ťažké naprogramovať? stiahnúť programy a pod? 
a ešte taká drobnosť, dá sa zdielať medzi 2 rovnakými prijímačmi? napr ako sú openboxy, na jednom v ktorom je karta som vytvoril server newcamd alebo cccam a na druhom ako klient?
a ten stream funguje na android zariadenia? napr mobil TV a pod

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 nov 2022 09:28 #26473 od peter
Odpoveď od peter na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
Vyššie ti Zoran písal, že majú Fastscan pre ladenie. Kúp si nakonfigurovaný box v ellane a máš vybavené. Návod je tu na stránke: digitalne.ellano.sk/magazin-8/enigma-2-manual

Zdielanie je tu zakázané riešiť!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 nov 2022 13:46 - 07 nov 2022 13:47 #26476 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
Ak si kúpiš prijímač v eshope ELLANO tak budeš mať prijímač komplet nastavený vrýtane najnovšieho zoznamu programov. Ten si ľahko aktualizuješ cez plugin Ellano.settiing. digitalne.ellano.sk/magazin-8/pluginy-e2...-ellano-setting-v4-0 .
Streamovať ide do PC, do mobilu, ,multimediálneho centra, alebo do iného prijímača z OS E2, tu nájdeš všetky spôsoby streamovania: 
digitalne.ellano.sk/magazin-8/enigma-2-m...ysielania-z-enigma-2
digitalne.ellano.sk/recenzie-a-testy-2/m...-boxu?category_id=39
Linuxy podporujú všetky sieťové protokoly .
Pre streamovanie je linux ako stvorený narozdiel od spomínaných Cryptoboxov a podobných prijímačov z továrenským FW.
Ak streamovať tak jedine linux z OS Enigma2!
 
Posledný krát upravené:07 nov 2022 13:47 Pastoman

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 nov 2022 14:00 #26477 od Rafi87
Odpoveď od Rafi87 na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
jasné chápem, ale providery zvyknú meniť frekvencie pre jednotlivé programy, alebo napr chcem si stiahnúť nejaký program zvlášť, a cez komplet všetko cez fast scan, dá sa to asi tiež že?

a ked sme už pri tom linuxe a pri tej enigma, tak konkrétne aký prijímač odporúčate? aby nebol drahý ale aby sa dalo streamovať do PC, a mobilu s androidom, popr. do TV s adnroidom,, 
4K nie je nutné, aj tak žiadna stanica ešte nevysiela v 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 nov 2022 20:31 #26479 od jan58
Odpoveď od jan58 na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
Ak ti je ľúto dať 100€ za výkonný 4K box, pozri si Octagon SFX6018, ten je Full HD a cca 75€

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 nov 2022 08:31 #26480 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
Jasné že sa dá preladiť aj jeden program samostatne, alebo preladením cez plugin fastscan alebo ellano setting si preladíš aktuálne stanice vybraných providerov.
Ponuku prijímačov som ti už písal vyššie ak ti je to veľa tak nečakaj od nejakých iných boxov ktoré akože podporujú stream že ti to bude fungovať ako má. Všetko lacné je nafigu.
TU máš ponuku linuxov s os enigma2 tak si vyber: www.satelity.ellano.sk/linuxove/enigma-2...ltruj+produkty#tfilt
Osobne odporúčam prijímač so jadrovým hisilicon CPU :
www.satelity.ellano.sk/uclan-ustym-4k-pro_38985.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
21 nov 2022 17:51 #26513 od Rafi87
Odpoveď od Rafi87 na tému ktorý prijímač odporúčate kúpiť?
dakujem velmi pekne za odpoved, vezmem teda ten ktorý si tu dal :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.183 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu