× Ak máte otázku na prijímač Amiko, tu založte novú tému

Amiko 81xx Diskusia

Viac
15 dec 2016 11:28 #19770 od tonyx
Odpoveď od tonyx na tému Firmware pre Amiko 8100 sériu
Jedná se o menu které nemá SK/CS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
23 aug 2017 13:24 #21404 od jozefgono
Odpoveď od jozefgono na tému fw
dobry.den.pan.Miuhula.neviete.nahodou.ci.sa.da.amiko.8150.aktualizovat.z.druzice.taku.ponuku.ma.primac.ale.neviem,z.akeho.transporderu..v.manuali.je.napisane.ze.si.treba.vypytat.frekvenciu.od.vysielatela.ale.od.akeho.mozete.my.dat.na.to.odpoved.skusal.som.12070.nestiahlo.nic.hadam.to.nebude.z.inej.druzice.dakujem.vopred.za,odpoved.pan.Mihula.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
23 aug 2017 16:24 #21406 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému fw
Ak tam nahráš originál fw,tak ti karta nepôjde lebo origo.je conax a ten ti kartu neprečíta...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
25 aug 2017 15:12 #21412 od jozefgono
Odpoveď od jozefgono na tému Amiko 81xx Diskusia
dobry.den.Pan.Mihula.jedna.sa.o.fw.ked.si.ho.dam.cez.usb.pojde.aj.fast.scan.dali.ste.tam.najnovsi.softver.z.minuleho.mesiaca.jedna.sa.o.amiko.8150.odpovedali.ste.my.na.otazku.z.akeho.transporderu.sa.stahuje.ze.orginal.bi.my.nenacitala.karta.irdeto.ice.ked.sa.minuli.rok.kupil.kto.tam.nahodil.softver.ked.ide.dobre.je.tam.z.roku.2015.7.mesiac.od.vtedy.uz.ich.pribudlo.vela.to.su.dva.roky.su.tam.aj.nejake.vylepsenia.inak.slape.na.vybornu.to.nie.pre.mna.ale.pre.kamosku.to.som.jej.osobne.kupoval.sam.dakujem.za.vopred.za.dostatocnu.odpoved.viem.to.tam.nahrat.cez.usb.len.som.myslel.ze.cez.druzicu.to.bude.lepsie.dakujem.este,raz.z.pozdravom.Jgono

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.151 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu