× Ak máte otázku na prijímač Amiko, tu založte novú tému

tv archivy amico a3

Viac
05 aug 2015 19:49 #15764 od firo
tv archivy amico a3 bolo vytvorené firo
Dobry den, kupil som novy prijimac Amico A3 a prosim o radu ako na archivy SK a CZ televizii. Nie som v tom moc zbehly, len som cital ze sa to da pomerne jednoducho doinstalovat. Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
05 aug 2015 20:22 #15765 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému tv archivy amico a3
Tady je k tomu projekt a nějaký návod:
kodi-czsk.github.io/repository/

A3 už nemám, takže víc bohužel neporadím. Musíte to zkusit.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 aug 2015 10:50 #15769 od gladius
Odpoveď od gladius na tému tv archivy amico a3
Ahoj,

ja ešte s A3 bojujem. KODI je to, prečo som ho este nevyhodil. Ak tam máš predinštalovany xmbc(predchodca KODI), doporučujem ho aktualizovať na verziu KODI 14.1 Helix. Táto verzia mi nemrzne a chová sa stabilne. Najlepší doplnok je sosáč. Ten sa pravidelne dopľňa a je tam toho veľa. Držím palce a prajem veľa trpezlivosti. Ako som písal už v inom okne, preverí Ti aj stabilitu internetu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 aug 2015 12:26 - 06 aug 2015 14:20 #15771 od firo
Odpoveď od firo na tému tv archivy amico a3
dik, ano mam tam xbmc, je tam problem aj iny, som nasiel nejaky navod ako tam nainstalovat doplnky k tym archivom ale v zozname doplnkov nemam napriklad titulky a pod, tak sa neviem nikam pohnut. asi sa to tam da doinstalovat, ale neviem ako.
este by som prosil o radu - neviem sa dostat na domacu skupinu v notebooku - nazov skupiny vidi a vzdy ked nanho kliknem ide na okno "zamknut nastavenia" a pyta si meno a heslo, zadam a zasa sa to vrati na to iste okono a tak stale dokola. kde robim chybu?
Posledný krát upravené:06 aug 2015 14:20 firo Dôvod: doplnujuca otazka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 aug 2015 14:27 #15774 od gladius
Odpoveď od gladius na tému tv archivy amico a3
Titulky doplnok by sa mali vyberať nie v doplnkoch videa, kde mas tieto archivy, ale v samostatnom doplnku. Pre cz-sk podporuje stranky opensubtitles, titulky a serialzone, ktore si tam mozes vybrat a oznacit si jednu ako preferovanu. Odporucam opensubtitles, pretoze je tam viac titulkov synchronizovanych s verziami videí, čo sú na kodi. Okrem toho je to jednoduchšie, nemusíš čakať tých pár sekúnd na stiahnutie a nemusíš tam byť registronaný. Nezabudni, že keď si najdeš nejaký film, alebo seriál, ktorý je v kodi bez titulkov (sú to väčšinou nejaké novinky), tak si pri prehrávaní musíš dať manuálne vyhľadávanie ( Defiance s03e09). Titulky da automaticky vyhladávajú podľa názvu videa a to v kodi má len kôdovaný názov. Alebo funguje vcelku slušne aj doplnok "Soubory online", kde si cez online stream môžeš pozrieť videá na úložiskách ako webshare alebo ulozto, bez toho, aby di ich musl sťahovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 aug 2015 14:32 #15776 od gladius
Odpoveď od gladius na tému tv archivy amico a3
Tým myslíš, aby si sa z A3 dostal na sieťový disk do notebooku, aleobo chceš na notebooku pozerať cez websparkserver to čo Ti beží na satelite?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 aug 2015 21:04 #15780 od firo
Odpoveď od firo na tému tv archivy amico a3
hej, dostat sa na disk, pozriet napr. foto atd. vidi ho ale neda sa nan dostat. k tej prvej teme si to idem prestudovat co si napisal, ale tie subttitles na navode ktory som nasiel instaloval z ponuky doplnkov v zalozke system , ale ja tu ponuku mam vlastne prazdnu. idem si to pozriwt. dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 aug 2015 21:32 #15781 od gladius
Odpoveď od gladius na tému tv archivy amico a3
Pre nastavenie titulkov:
Menu: system-nastavenie-video-titulky. Nastav si jazyk czech, slovak a potom roluj nizsie, kde najdes polozky vychozi sluzba pro TV a pro filmy, da ok a potom ziskat vice a tam si uz vyberies opensubtitles atd.
Co sa tyka sietoveho disku, tak ja som to riesil cez settings a3, network storage, kde mi ho vyhladalo. V dlna nastaveni mam pivolenie disk share. Potom som v kodi otvoril vo videu zlozku soubory a videl som disk na pocitaci a vybral som si zlozku, ktoru som chcel prezerat. Nenastavoval som nic ine.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 aug 2015 06:48 #15782 od firo
Odpoveď od firo na tému tv archivy amico a3
no, v dlna to mam aj ja nastavene na zdielanie, v A3 settings siet vidi, pripoji sa na nu. pocitac a nazov pracovnej skupiny vidi, ale na disk sa nepripoji. vzdy napise ze nenasiel uz som rozmyslal ci to nejako nemoze byt zablokovane na routri
v XBMC je to rovnake, nepripoji sa na disk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 aug 2015 09:46 #15784 od gladius
Odpoveď od gladius na tému tv archivy amico a3
Tak už ma napadá len jediné, že v notebooku nemáš povolené zdieľanie priečinkov. Skús sa pozrieť do vlastností nejakého priečinka a skontroluj zdieľanie. Inak neviem. Držím palce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.173 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu