× Ak máte otázku na prijímač Amiko, tu založte novú tému

aplikacia počasie na Amiko HD8260

Viac
15 apr 2016 17:32 #18044 od 13sano
aplikacia počasie na Amiko HD8260 bolo vytvorené 13sano
Poprosím o radu v nastaveni počasie na Amiko HD8260.Wifi antenka Amiko je pripojena na Wifi reuter.Všetko je OK .Youtube , mapy idú ale počasie po zadani mesta nejde.Vždy mi vypiše :invalid city input.Ked zadam aj mesto Praha ,stale to iste.V čom môže byt chyba.Verzia firmwaru mam 2.3.51.Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
18 apr 2016 05:53 #18074 od peter
Odpoveď od peter na tému aplikacia počasie na Amiko HD8260
Väčšina prijímačov, ktoré využívajú na počasie weather.com, má aktuálne problém, nie je to len problém Amika. Treba počkať na opravu od výrobcu v podobe nového FW.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 apr 2016 17:56 #18090 od 13sano
Odpoveď od 13sano na tému aplikacia počasie na Amiko HD8260
peter , dakujem moc za odpoved. píšem ohľadne nefunkčnej aplikacie počasie na Amiko HD8260. .presne toto ma aj AB Cryptobox HD650.Tam môžem taktiež zadať hocijake mesto a problem ten istý / neznáma chyba / .nechce sa mi ani tomu veriť,že dva prístroje vykazujú nefunkčnu aplikaciu a preto píšem tieto dotazy vám , či vlastne mám správne nastavenie.Teda ,nič stým nespravím,len čakať na nový firmware a dufať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 apr 2016 18:45 #18095 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému aplikacia počasie na Amiko HD8260
Teraz som dával nové fw kde je apka počasie opravená,vydrž možno bude aj na tento model...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.148 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu