× Ak máte otázku na prijímač Amiko, tu založte novú tému

Amiko Mini HD SE nefunguje SKYLINK "kódované"

  • Miro T
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
15 okt 2017 21:24 #21602 od Miro T
Dobrý deň, po cca 3 mesiacoch som chcel zapnúť sateliť SKYLINK, ale funguje iba TA3. Ostatné kanály píše "kódované". Minulý rok aj viac krát tohto roku po dlhšej dobe som si musel dať poslať reautorizáciu a za chvíľu sa to rozbehlo. Teraz mi to už ale nepomohlo a STB bol zapnutý aj 24 hodín... Je možné, že sa niečo zmenilo v skylinku a to čo mi fungovalo zrazu nejde? Mam stále rovnaký prijímač, kartu, poplatky uhradené...
Ďakujem za pomoc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
16 okt 2017 07:41 - 16 okt 2017 07:44 #21603 od TitusXX
Neprešli ti zápisi lebo si ju dlho nepoužil.Urobil si reautorizáciu karty,tak skús ju vybrať a znovu vložiť.Mne sa to stalo v piatok,všetko kodované,nič nepomohlo,tak som ju vybral,vložil a nabehla...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Posledný krát upravené:16 okt 2017 07:44 TitusXX

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Miro T
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
18 okt 2017 06:26 #21613 od Miro T
Ďakujem za odpoveď.
Tak už to ide, kartu som musel dať známemu do GOSAT GS7010HDI skylink ready a po zaslaní zápisu sa to rozbehlo a ide teraz aj v mojom AMIKO. Len sa bojím, že zase to pôjde iba neurčitý čas
a zas budem musieť niekoho otravovať. Asi najlepšie riešenie bude kupiť ten GOSAT GS7010HDI. Kartu používam iba v karavane a aj to občas a keď už konečne naladím satelit, tak sa nechcem strachovať že to zase nepôjde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.160 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu