× Ak máte otázku na prijímač Amiko, tu založte novú tému

Amiko Neo Combo SE - skylink karte

  • Ondrej
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
08 nov 2017 17:35 #21709 od Ondrej
Amiko Neo Combo SE - skylink karte bolo vytvorené Ondrej
Ahojte, potreboval by som pomoc s týmto prijímačom. Po Jeho zakúpení mi vložená Skylink ICE karta pracovala. Po aktualizácií softvéru na verziu "AMIKO_NEO_COMBO_SE_1.0.28_grey_emu.bin" mi karta nefunguje. Presne mi píše: FLIX TV-NEO: Kódované! Skontrolujte, či máte predplatené služby a správne vloženú kartu"

Myslím, že mám asi niečo zle nastavené, keď predtým to pracovalo bez problémov. Poraďte mi prosím čo mám robiť. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
09 nov 2017 12:56 - 09 nov 2017 12:58 #21712 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Amiko Neo Combo SE - skylink karte
Neskúšal si dať mcas?Nepíšeš či ti idú voľné programy...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Posledný krát upravené:09 nov 2017 12:58 TitusXX

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Ondrej
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
10 nov 2017 18:32 #21715 od Ondrej
Odpoveď od Ondrej na tému Amiko Neo Combo SE - skylink karte
Skúšal som ešte nejaké nastavenia, ako napríklad aktivácia pluginu, ktorý som predtým netušil na čo je. Teraz mi to začalo fungovať správne.

Mám ale ešte jeden problém. Keď mám pripojený externý hdd, tak pri spúšťaní satelit aj 5 minút píše BOOT a nič sa nedej ani potom. Pokiaľ pripojím hdd až po zapnutí, tak satelit nereaguje na diaľkové ovládanie. Až po cca. 3 minútach sa rozbehne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Ondrej
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
12 nov 2017 17:15 #21721 od Ondrej
Odpoveď od Ondrej na tému Amiko Neo Combo SE - skylink karte
Teraz som použil 32 GB USB kľúč. Správa sa to tak, že ak je satelit vypnutý v hlbokom spánku, tak 4 krát z 5 pokusov píše na displeji BOOT pri zapínaní a nič sa nedeje (zamrzne). Satelit musím odpojiť od elektriny a znovu pripojiť. Pokiaľ nie je pripojené pamäťové médium, tak je to bez problémov.
Je takéto správanie normálne alebo satelit je nutné reklamovať? Vďaka za odpoveď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.155 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu