Amiko TSC-1000

  • littleoak
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
10 okt 2020 17:05 #24757 od littleoak
Amiko TSC-1000 bolo vytvorené littleoak
Dobrý den,
mám tento jednoduchý měřák, ale nevím, čím do něj nahrát firmware. Našel jsem nějaký loader_TSC-1000.exe, ale jednak mi Windows hlásí, že je to malware a odmítá ho stáhnout. I když ho nakonec stáhnu a spustím, tak mi program napíše, že nenalezl mfc110.dll a po doinstalování MS C++ redist. package to stejně nefunguje. Zkoušel jsem nahrát i samostatnou DLL, ale marně. Nepodařilo se to někomu rozchodit?

Díky!
OD.
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
11 okt 2020 07:53 #24761 od peter
Odpoveď od peter na tému Amiko TSC-1000
Nemám ten merák, ale skús pozrieť návod k Multitracker 2, je to myslím takmer rovnaký merák: amikostb.sk/ako-nainstalovat-fw-do-amiko-multitracker-2/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • littleoak
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
11 okt 2020 11:14 #24763 od littleoak
Odpoveď od littleoak na tému Amiko TSC-1000
Dobrý den,

předem bych chtěl říct, že podpora pro Amiko, konkrétně pro můj TSC-1000 je naprosto katastrofální.

Podle návodu pro Multi Tracker 2 (amikostb.sk/ako-nainstalovat-fw-do-amiko-multitracker-2/) jsem nainstaloval ovladač. Loader pro TSC-1000 (Loader_TSC-1000.exe) se mi nepodařilo zprovoznit, protože stále chyběly nějaké knihovny, tak jsem použil loader pro Multi Tracker 2 (loader_Amiko_MultiTracker2.exe) a nahrál do přístroje firmware (TSC-1000_V_3_1_2.bin) a tím jsem svůj TSC-1000 nejspíš zničil. Žádné upozornění, že firmware neodpovídá, prostě nic.

Po delším zkoušení a hledání jsem nainstaloval MS Visual C Redistributable 2012 a pak loader pro TSC-1000 začal konečně fungovat. Když loader spustím, tak bohužel seznam "Avilable DFU Devices" neobsahuje žádné zažízení.

Jde to nějak napravit, nebo je přístroj neopravitelný?

Díky.
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • littleoak
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
11 okt 2020 12:20 #24764 od littleoak
Odpoveď od littleoak na tému Amiko TSC-1000
Upgrade TSC-1000 se nakonec podařil a měřák funguje. Upgrade jsem prováděl v sandboxu (Windows 7 @ VirtualBox, Win10 má problém s loaderem).

- naistalovat driver "STM Device in DFU Mode" (STTub30.sys) od STMicroelectronics. Netuším, jak se mi dostal do počítače, zřejmě přes Windows Update.

- nainstalovat MS Visual C++ Redistributable 2012 32bit (www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679)

- stáhnout loader_tsc-1000.exe (www.amikohome.com/api/file/f/518/loader_tsc-1000-exe) - ve Win10 vyskočí hláška, že je to malware a odmítá ho stáhnout

- stáhnout poslední firmware www.amikostb.com/product/382-amiko-tsc-1000 (www.amikohome.com/api/file/f/563/tsc-1000_v_3_1_2-bin)

Podrobnosti viz příloha.

Hodně štěstí.
Prílohy:
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: mod, peter, TitusXX

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.181 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu