× Diskusia o prijímačoch DVB-T/T2

DEKÓDOVACÍ MODUL CAM 701

  • desto
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
09 jún 2019 15:16 #23314 od desto
DEKÓDOVACÍ MODUL CAM 701 bolo vytvorené desto
Dobrý deň,
chystám sa na kúpu nového TV a som majiteľom karty skylink. Plánujem sa zaobísť bez set top boxu a hľadám riešenie napojenia karty priamo do TV. Zaujal ma modul CAM 701. Nechcem však prísť o funkciu FastScan na ktorú som si už zvykol. V popise produktu uvádzajú že TV musí disponovať touto funkciou. Problém je že výrobcovia uvádzajú maximálne údaj aký satelitný tuner TV používa. Viete mi poradiť aké parametre sledovať pri výbere nového TV?

Ďakujem.

link na dekódovací modul: www.skylink.sk/eshop/prijimace-ca-moduly...dovaci-modul-cam-701

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
09 jún 2019 19:50 #23315 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému DEKÓDOVACÍ MODUL CAM 701
Bolo by vhodne uviest aj presny model TV aky planujes kupit.Bez toho Ti asi nikto neporadi.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • desto
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
09 jún 2019 20:16 #23316 od desto
Odpoveď od desto na tému DEKÓDOVACÍ MODUL CAM 701
Tak ono tu ide skôr o to že sa neviem dopátrať k údaju podľa ktorého vyberať. Hlavne chcem aby to dokázalo FastScan keď aj pri použití iného modulu. Ale parametre mám 1080p+, 100 Hz+, model 2018+, LG alebo Samsung, uhlopriečka 139 až 150 cm.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • admin
  • Návštevník
  • Návštevník
10 jún 2019 10:45 #23317 od admin
Odpoveď od admin na tému DEKÓDOVACÍ MODUL CAM 701
Väčšina nových LG a Samsungov by mala mať Fastscan pre Skylink, ale vždy si to treba vopred radšej overiť - každý solídny predajca ti to musí vedieť pred kúpou povedať.

Modul kúpiš aj tu, funguje s drvivou väčšinou TV vyrobený 2018 a novšie: satelity.ellano.sk/cam701-viaccess-neoti...u-skylink_36518.html

Napr. Finluxy majú Skylink Fastscan všetky: satelity.ellano.sk/30252/1/televizory/finlux/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • desto
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
10 jún 2019 11:35 #23318 od desto
Odpoveď od desto na tému DEKÓDOVACÍ MODUL CAM 701
Ďakujem za odpoveď. Je to fakt zaujímavé že to predajca neuvádza v popisoch. Tak idem zháňať. Prajem pekný zvyšok dňa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.191 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu