Formuler s-turbo a podobne stroje DVBT-T problemy

  • georgi1990
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
28 jún 2020 15:33 #24523 od georgi1990
Zdravim vsetkych

Chcem len upozornit ludi co uvazuju nad tymto zelezom ako nad hybrid boxom s platenou ponukou pre dvbt. Nech na to Rovno zabudnu. Mne sa dodnes nepodarilo spojazdit resp prinutit box aby vobec mal zaujem o pristup ku Plustelka karte na DVBT programoch. Na astre 23.5 Plustelka karta normalne nabehne avsak s DVBT ma problem. Skusane aj na strojoch s podobnymi crevami ako Openbox AS4K. Vysledok rovnaky. Je tam podla mna nejaky SW bug. . . Je to naozaj smutne ze na to ani predajcovia neupozornuju pri kupe dvbt tuneru :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
29 jún 2020 10:06 #24540 od peter
Tuner nemá nič spoločné s dekódovaním karty, to rieši soft boxu a ten je s každou verziou v tomto smere úplne iný. V jednej verzii niečo funguje, v dalšej nefunguje to čo predtým fungovalo a naopak. Fortis, klasika :(

Prečo to nevyriešiš modulom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • georgi1990
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
29 jún 2020 10:21 - 29 jún 2020 10:22 #24541 od georgi1990
Odpoveď od georgi1990 na tému Formuler s-turbo a podobne stroje DVBT-T problemy
Ja viem ze nema. I ked v niektorych pripadoch. . .ale to je jedno. Ide o to ze ked kupujem k tomu usb Dvb-t/t2 Tuner cakal som ze to maju ako tak odladene a ak nie tak aspon nejake upozornenie. Ani podla recenzii sa nezdal byt problem. Nakoniec aj preto som siel to takychto strojov. Ale teraz uprimne bucham si hlavu ze som mal ist do nejakej overenej E2.
Ja som skusal vsetko uz. CI modul ci uni citacka ten stroj na DVBT programoch proste kasle na to ze program je kodovany. V DVB-S vsetko chodi ako ma. V skratke. Tak sa to sprava. Je jedno ci v uni citacke alebo modul skusal som oboje. :( :( :(
Posledný krát upravené:29 jún 2020 10:22 georgi1990 Dôvod: chyba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.154 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu