Diskusia

  • dreamtv69
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
19 apr 2014 15:15 #9444 od dreamtv69
XPEED LX1 recovery bolo vytvorené dreamtv69
Zdravim,

poridil sem si XPEED LX1 a zacal experimentovat a zkouset ruzne image, bohuzel XPEED prestal bootovat...nejprve sem nahral novy bootloader na zvyseni rychlosti, pak nainstaloval OpenATV4.0...ten mi bohuzel ne uplne vyhovovalm tak jsem zkusil nahrat starsi OpenPLI 3.0, ktery dobre znam z dreamboxu DM800...bohuzel po jeho instalaci uz box nenabehl, pouze se zobrazilo bootlogo a na displeji svitilo boot...tak jsem zkusil nahrat znovu novy bootloader a v soucasne dobe uz nejde nic, na displeji se nic nezobrazi a box nebootuje...lze nahrat nejaky recovery bootloader pres seriovou linku?...nikde jsem bohuzel nic konkretniho neobjevil ani na strankach vyrobce...ale myslim ze by to melo nejak jit, to prece umi kazdy box, ktery takovyto servisni konektor ma....vedel by mi nekdo poradit?...predem dekuji za kazdou napovedu jak dal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
19 apr 2014 18:46 #9455 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Diskusia
Skús reštart a nanovo prehrať image...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.137 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu