× Ak máte otázku na prijímač GoSAT, tu založte novú tému

Jak přesunout PVR nahrávky z externího Hard Disku

  • tulipanf
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
09 jún 2020 09:31 #24449 od tulipanf
Dobry den,

Prosim o radu a pomoc.

mam Sat prijimac GOSAT7056HDi bol sparovany s Skylink kartou, ale potreboval som to rozparovat nakolko sa museli vymenit kondenzatory lebo nesiel transporder 12344 a teraz som sa docital, ze mi nenacita stare nahravky ktore boli spravene pred sparovanim na HDD a je to tak naozaj.

Prosim ako sa daju zachranit nahravky napriklad je niejaky specialny prehravac na PC kde by som si ich vedel prehrat.

Alebo spatne sparovanie s kartov sa uz asi neda spravit.

Alebo vedel by to prehrat iny rovnaky prijimac ktory je este sparovany.

GOSAT nahravky vidim aj v PC subor obsahuje 3x soubor - nazev klipu s priponami mpg, elu ,ifo - ale neviem to prehrat.

Dakujem Vam vopred za Vasu radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
09 jún 2020 10:00 #24451 od mod
Z webu gosat.cz:

Nahrávku pořízenou na jednom přijímači nelze přehrát v PC ani na druhém přístroji. Toto je vlastnost, která byla do přijímače implementována výhradně na žádost Skylinku a je nezbytná pro Skylink ready certifikaci.

Skús zavolať do Skylinku, možno by ti vedeli urobiť opätovné spárovanie, ak to samozrejme pomôže tvojej situácii.

Inú možnosť asi nemáš.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.257 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu