× Tu napíšte prijímač ku ktorému hľadáte software

ZIRCON STARLINE fw a preladenie OTA

Viac
27 feb 2014 06:45 #8422 od Bond
Je mozne pouzit tento firmware na Zircon Skyline 5.3.27Q.rar aj na prijimac ZIRCON STARLINE? Respektive neviete mi poradit kde by som nasiel novsi firmware na ZIRCON STARLINE? Prosim neviete mi poradit ako preladit v Zircon Starline transporder na OTA signal. Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
27 feb 2014 13:38 #8424 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému ZIRCON STARLINE fw a preladenie OTA
Software přijímače můžete aktualizovat pomocí nahraného souboru na externí disk, nebo prostřednictvím OTA. O aktualizace pomocí OTA se víceméně nemusíte starat, protože při každém zapnutí přijímače je automaticky zjišťována verze nová. Pokud je nalezena, tak po vašem potvrzení se nainstaluje. V menu přijímače je i zvláštní okno pro ruční aktualizaci OTA. Zobrazí-li se šedý banner OTA DOWNLOAD s červeným pozadím, je k dispozici nový software a můžete aktualizovat...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 feb 2014 15:13 - 27 feb 2014 15:14 #8435 od Bond
Odpoveď od Bond na tému ZIRCON STARLINE fw a preladenie OTA
Asi sme sa nerozumeli. Vsetko toto viem, len potrebujem vediet dve veci.
Len pripomeniem ze mam ZIRCON STARLINE
1. Preladenie na transporder kde OTA vysiela, lebo Skylink pred cca 2. rokmi povodny transporder (12,565 GHz) zmenil na: Astra 3B (23,5°E), freq. 12,070 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK.
Neviem sa nejako dopracovat ako rucne v prijimaci zmenit tento transporder - stale mam stary.
2. Je mozne pouzit tento firmware. ktory je urceny na Zircon Skyline 5.3.27Q aj na prijimac ZIRCON STARLINE, ktory vlasnim ja?
Posledný krát upravené:27 feb 2014 15:14 Bond

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 feb 2014 15:31 - 27 feb 2014 15:40 #8436 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému ZIRCON STARLINE fw a preladenie OTA
Ja ked som som aktualizoval fw,tak som prešiel na program ktorý vysielal na tom danom TP a dal som aktualizovať fw.
Ak je novší fw ako máš v stb tak ti ho samo ponúkne už z novej fq ota.


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Posledný krát upravené:27 feb 2014 15:40 TitusXX

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.150 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu