× Potrebujete poradiť aký prijímač, parabolu, atď. kúpiť?

FULL HD STB k full hd projektoru

  • Mortistewe
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
16 apr 2013 13:36 - 16 apr 2013 13:37 #3417 od Mortistewe
FULL HD STB k full hd projektoru bolo vytvorené Mortistewe
Dobry den,
Som fanusikom filmov a sportovych udalosti. Presne z tohto dovodu som sa pred rokom rozhodol si zaobstarat Full HD projektor (1080p 60 Hz) jednej nemenovanej znacky, kde je obraz uhlopriecky cca 2 metre (viditelny rozdiel kvality obrazu). Z dovodu obmedzeneho vyberu dodavatelov obrazových sluzieb (prioritou bol hlavne velky vyber HD kanalov) v lokalite mojho bydliska, tak som sa rozhodol pre Skylink, k comu som si zaobstaral DVB-S2, Skytec 550 IR STB. V priebehu uzivania som vsak zistil niekolko nedostatkov zariadenia, ktore mi uz zacali tak vadit (zamrznuti zariadenia, nespolahlivost nahravania ktore suvisi so zamrzanim, audio z nahravok seka cez optiku, cez klasicky cinch ani nejde, netrieditelnost programov, atd.) ze som sa rozhodol kvoli tymto chybam (a potreba prejst na tweintuner) STB vymenit. Precital som si niekolko for, a stale sa neviem rozhdonut pre konkretny STB.(uvazoval som nad VU+ Solo 2 ale podla for nema dobru kvalitu SD kanalov ktore som niekedy nuteny pozerat ak sportove podujatie nejde len na HD stanici, Dreambox rozpoctovo cenou je prilis vysoko (maximalne by som dal 400 Eur). Vedeli by ste mi prosim poradit?
Mal by to byt STB, ktory plne podporuje 1080p najidealnejsie 60Mhz.
Moznost pripojenia HDD a export filmov do PC
Spolahlivost (zamrznutie, sekanie, atd)
Twintuner
Vysoka kvalita zvukoveho a obrazoveho signalu (najidealnejsie HDMI 1,4 a vyssie alebo optika)
User-friendly (nie som maniak na upgrade, update pluginy atd.)

Za Vase realne skusenosti (najidealnejsie s podobnou zostavou – projektor kvalita obrazu) a radu vopred dakujem!
Posledný krát upravené:16 apr 2013 13:37 Mortistewe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • zuzo
  • Návštevník
  • Návštevník
24 apr 2013 01:09 #3469 od zuzo
Odpoveď od zuzo na tému Re: FULL HD STB k full hd projektoru
Tak moc ti ich tam neostáva, ak chceš pekný obraz.

Skús si pozrieť Xtrendy, alebo VU+ Ultimo, určite nepozeraj lacné twin tunery ako Amiko Alien 2 a podobne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.146 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu