× Potrebujete poradiť aký prijímač, parabolu, atď. kúpiť?

novy prijmac

Viac
13 jún 2019 10:46 #23324 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému novy prijmac
Ak mas kartu od Skylinku M7 tak aby Ti fungovala v linuxovom prijimaci tak si musis zakupit aj certifikovany modul a nemozes nahravat akykolvek program a zaroven akykolvek sledovat.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
13 jún 2019 12:52 #23325 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému novy prijmac
Dakujem za odpoved. Pokusim sa zotrvat,pokým mám predplatené programy a idem od nich preč. Dalšou možnostou by bolo možno kupenie starej karty Irdeto,ale dávat zase 20€ za kartu a doverovat nejakému šmelinárovi,to radšej idem k inému operátorovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
13 jún 2019 12:54 #23326 od mod
Odpoveď od mod na tému novy prijmac
Na tú kartu treba dať pozor, už aj niektoré staršie karty nefungujú v linuxových čítačkách, je potrebný modul. A ako píše Hrdlička, pokiaľ je karta v module, nie je možné jeden program pozerať a druhý zároven nahrávať. Toto funguje len, ak je karta priamo v internej čítačke prijímača.

Čo sa týka spolahlivosti, tak vedú určite VU+ prijímače, majú bezporuchový HW, overený rokmi. Osobne by som však radšej bral model UNO 4K SE, je nielen lacnejší, ale aj vyladenejší ako nový DUO 4K, ktorý má navyše problém s prehrávaním Divx a AVI súborov.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
13 jún 2019 13:52 #23327 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému novy prijmac
Mam VU+ UNO 4k SE a VU+ SOLO2....perfektne stroje...to VU+ SOLO2 slape uz stvrtym rokom bez poruchy.Iny by som si uz ani nekupil ako VU+.Doma mam 3 karty ICE od Skylinku....Akurat po zapnuti VU musim pockat asi tak 5 minut na dekodovanie karty a potom to ide uz bez problemov.Nahravam a pozeram naraz kedykolvek chcem.Takze som spokojny.
Samozrejme v sufliku pripraveny certifikovany modul od Skylinku v pripade potreby.
Skylink mne osobne vyhovuje.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
13 jún 2019 14:17 - 13 jún 2019 14:19 #23329 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému novy prijmac
Dakujem,ale v Septembri pojdem zrejme k Freesat,vraj nemaju špeciálnu ochranu kariet a funguju v uni čítačkách,tak sa vyhnem prípadným problémom s kartou Skilink.Skylink mi tiež vyhovoval,no ich politika nutenia nákupu modelov takmer od jedného výrobcu,už nie.Mám dost času si premysliet,či VU+UNO,VU+Duo alebo Gigablue Quad UHD. Tie GoSat-y zrejme ladili 5 ročné deti. Ten ich zavedený a bezproblémový model má len chyby,s ktorými sa musím denne potýkat. Dakujem Vám,velmy mi pomohli Vaše rady.
Posledný krát upravené:13 jún 2019 14:19 Brembo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
24 sep 2019 17:48 - 24 sep 2019 17:49 #23609 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému novy prijmac
Tak som nakoniec zostal u Skylink,len som kupil kartu Irdeto a twin LNB. Prijímač je nakoniec VU+ DUO 4K. Musím poznamenat,že až takýto rýchly prijímač som nečakal,po zapnutí je obraz do 3 sekund a je možné okamžite prepnut program alebo robit čokolvek iné. Prepínanie programov takmer okamžité,stabilita systému skvelá,zatial žiadny výpadok alebo reštart. Je to velmy nadupaný prijímač,na nič netreba čakat,čo u zasratého Gosat neplatilo. Na všetko ste si museli počkat a to poriadne,a ani potom ste nemali vyhraté,pretože ste zistili,že si po hodine štartu a hodine načítania nahrávok i tak nič nepozriete-musíte ten krám opat reštartovat. I tak mali všetky nahrávky chyby,zvačša výpadok obrazu-skrátka mal problém sučasne dekodovat program a sučasne i nahrávat. Na VU+ všetky nahrávky bezchybné. Spočiatku som sa obával náročnejšej obsluhy,no po paár hodinách je to zvyk. Taktiež som nič nemusel hladat alebo konfigurovat,všetko tam už bolo od Ellana urobené,len som zapojil,strčil kartu a hotovo. Boot systému je pomalší,no neprebieha po každom zapnutí,čo u Gosatu neplatilo-každý štart bol s bootom systému. Načítanie EPG okamžité a bezchybné-tak toto som nečakal,pre G to bol nemalý problém.
Posledný krát upravené:24 sep 2019 17:49 Brembo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.183 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu