Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
Potrebujete poradiť aký prijímač, parabolu, atď. kúpiť?
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: novy prijmac

novy prijmac 13.06.2019 08:46 #23324

• Hrdlicka
  • Hrdlicka-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
  • Dostali ste poďakovanie 3
Ak mas kartu od Skylinku M7 tak aby Ti fungovala v linuxovom prijimaci tak si musis zakupit aj certifikovany modul a nemozes nahravat akykolvek program a zaroven akykolvek sledovat.
VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

novy prijmac 13.06.2019 10:52 #23325

• Brembo
  • Brembo-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
  • Dostali ste poďakovanie 1
Dakujem za odpoved. Pokusim sa zotrvat,pokým mám predplatené programy a idem od nich preč. Dalšou možnostou by bolo možno kupenie starej karty Irdeto,ale dávat zase 20€ za kartu a doverovat nejakému šmelinárovi,to radšej idem k inému operátorovi.

novy prijmac 13.06.2019 10:54 #23326

• mod
  • mod-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Dostali ste poďakovanie 167
Na tú kartu treba dať pozor, už aj niektoré staršie karty nefungujú v linuxových čítačkách, je potrebný modul. A ako píše Hrdlička, pokiaľ je karta v module, nie je možné jeden program pozerať a druhý zároven nahrávať. Toto funguje len, ak je karta priamo v internej čítačke prijímača.

Čo sa týka spolahlivosti, tak vedú určite VU+ prijímače, majú bezporuchový HW, overený rokmi. Osobne by som však radšej bral model UNO 4K SE, je nielen lacnejší, ale aj vyladenejší ako nový DUO 4K, ktorý má navyše problém s prehrávaním Divx a AVI súborov.
Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

novy prijmac 13.06.2019 11:52 #23327

• Hrdlicka
  • Hrdlicka-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
  • Dostali ste poďakovanie 3
Mam VU+ UNO 4k SE a VU+ SOLO2....perfektne stroje...to VU+ SOLO2 slape uz stvrtym rokom bez poruchy.Iny by som si uz ani nekupil ako VU+.Doma mam 3 karty ICE od Skylinku....Akurat po zapnuti VU musim pockat asi tak 5 minut na dekodovanie karty a potom to ide uz bez problemov.Nahravam a pozeram naraz kedykolvek chcem.Takze som spokojny.
Samozrejme v sufliku pripraveny certifikovany modul od Skylinku v pripade potreby.
Skylink mne osobne vyhovuje.
VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650

novy prijmac 13.06.2019 12:17 #23329

• Brembo
  • Brembo-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
  • Dostali ste poďakovanie 1
Dakujem,ale v Septembri pojdem zrejme k Freesat,vraj nemaju špeciálnu ochranu kariet a funguju v uni čítačkách,tak sa vyhnem prípadným problémom s kartou Skilink.Skylink mi tiež vyhovoval,no ich politika nutenia nákupu modelov takmer od jedného výrobcu,už nie.Mám dost času si premysliet,či VU+UNO,VU+Duo alebo Gigablue Quad UHD. Tie GoSat-y zrejme ladili 5 ročné deti. Ten ich zavedený a bezproblémový model má len chyby,s ktorými sa musím denne potýkat. Dakujem Vám,velmy mi pomohli Vaše rady.
Posledná úprava: 13.06.2019 12:19 od Brembo.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Čas vytvorenia stránky: 0.790 sekúnd

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget