× Potrebujete poradiť aký prijímač, parabolu, atď. kúpiť?

STB pro Samsung TV

  • hrtak
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
27 dec 2019 10:30 #23931 od hrtak
STB pro Samsung TV bolo vytvorené hrtak
Ahoj, mam ted Axas HIS 4k Combo, ktery jsem po stehovani do lokality bez kabelovky a nutnost porizeni satelitu volil hlavne kvuli tomu abych zaroven nahradil i Raspberry a mel all-in-one zarizeni (youtube, kodi/emby atd.). Ted jsem si koupil novou Samsung TV, ktera vetsinu veci integruje (A pohodlneji) ale narazim na to, ze Axas nejde ovladat skrze HDMI/CEC a musim tak mit zbytecne dva ovladace (jeden pro tv a druhy pro axas), pritom realne z axasu uz jedu jen satelit. Existuje nejaky setopbox (idealne android), ktery mi umozni skrze hdmicec ovladat ovladacem od samsung tv? Diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
27 dec 2019 15:26 #23932 od mod
Odpoveď od mod na tému STB pro Samsung TV
HDMI CEC u Axasu funguje, vid: digitalne.ellano.sk/recenzie-a-testy/ite...ia-axas-his-4k-combo

Problém môže byť v TV, čo by som sa ani nečudoval, pretože takýto velkí výrobcovia si HDMi-CEC protokol upravujú (Samsung to volá Anynet, Panasonic má Viera link a pod.) a výsledok je paskvil, ktorý funguje spolahlivo len s prístrojmi toho istého výrobcu.

Takže iný prístroj ti situáciu nemusí vyriešiť.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.141 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu