× Potrebujete poradiť aký prijímač, parabolu, atď. kúpiť?

Nahrada za amiko

  • forrester
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
29 apr 2024 05:18 #27266 od forrester
Nahrada za amiko bolo vytvorené forrester
Zdravim tak po 2 rokoch odisiel aj ten mini 265 HD, proste prestal ist, problem napajaci adapter. to uz je 4 amiko a povedal som si ze stacilo, tak hladam nejaku nahradu, s podobnymi funkciami. co zobrat ? satelity.ellano.sk/ab-cryptobox-750hd-+-...el-zdarma_36865.html    alebo  satelity.ellano.sk/ab-cryptobox-800uhd_39030.html,       satelity.ellano.sk/ab-ipbox-one-(1x-dvb-s2x)_41327.html   tieo maju streamovanie do mobilu, vie mi niekto par slovami vysvetlit ako to funguje? dik satelity.ellano.sk/octagon-sfx6018-s2+ip-wl_41837.html    alebo uclan ustym 4K S2 OTT X
 

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
29 apr 2024 09:21 - 29 apr 2024 09:22 #27267 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému Nahrada za amiko
Sewa.
Streamovanie vysielania funguje tak , že obe zariadenie musia byť pripojené ku tej istej domácej internetovej sieti a pripojené zariadenie ku satelitnému prijímaču streamuje vysielanie vo forme internetového streamu do PC, smartfónu , tabletu , alebo do iného prijímača s OS enigma2 viac TU: digitalne.ellano.sk/magazin-8/enigma-2-m...ysielania-z-enigma-2
Pokiaľ chceš streamovať vysielanie, tak jednoznačne prijímače s OS enigma2: www.satelity.ellano.sk/enigma-2_35897.html
Vybrať si musíš podľa typu príjmu (karta, CI modul a pod/ sta vysielanie, alebo aj DVBt2/C).
Cryptoboxy su lacné prijímače s jednoduchým ovládaním ale tam zabudni na nejakú multimedialitu v podobe streamu a pod. Pokiaľ chceš niečo lacnejšie s tovarenským FW, tak odporúčam uClan Dbox 4k : www.satelity.ellano.sk/uclan-d-box-4k-ci+_42568.html
AB Ipbox je na OS Android to je tiež slušný prijímač s podporou android aplikácii.
Uclan Ustym 4K OTTX www.satelity.ellano.sk/uclan-ustym-4k-s2-ott-x_41492.html a uClan UStym 4K pro www.satelity.ellano.sk/uclan-ustym-4k-pro_38985.html alebo v twin verzii www.satelity.ellano.sk/uclan-ustym-4k-pro-twin-s2x_40456.html sú tiež výborné voľby čo sa týka linuxových prijímačov s os enigma2 a aj os Denys.
Posledný krát upravené:29 apr 2024 09:22 Pastoman

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • forrester
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
30 apr 2024 11:59 #27269 od forrester
Odpoveď od forrester na tému Nahrada za amiko
Ahoj, tak som v noci precital tie tvoje odkazy, a zaujalo ma to streamovanie obcasne do notasu " sledovanie Hokeja na terase :D " nakoniec sami pozdavaju tieto 2 masinyuClan Ustym 4K PRO  a uClan Ustym 4K PRO TWIN S2X aky je v nich rozdiel? myslim ze tunery maju po 2 na to streamovanie nie?.. Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 apr 2024 12:07 - 30 apr 2024 12:09 #27270 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému Nahrada za amiko
Sewa
uClan Ustym 4K PRO má jeden satelitný tuner a jeden hybridný DVB-T2/C a uClan Ustym 4K PRO TWIN S2X má dva satelitné tunery.
Takže ak nemáš teriastriálne, alebo káblové vysielanie a chceš to iba na satelitné vysielanie tak kúp uClan Ustym 4K PRO TWIN S2X.
Ten však využiješ plnohodnotne pre nezávisle sledovanie sat TV na TV a nezávislé streamovanie iba vtedy ak privedieš ku nemu od LNB paraboly ešte jeden koaxiál a na parabolu nahodíš twin lnb pre pripojenie dvoch tunerov : www.satelity.ellano.sk/lnb-konvertory/twin_214.html.
Posledný krát upravené:30 apr 2024 12:09 Pastoman

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • forrester
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
30 apr 2024 12:49 - 30 apr 2024 13:54 #27271 od forrester
Odpoveď od forrester na tému Nahrada za amiko
Aha takze jedina masina, s tymi 2 tunermi za relativne rozumnu cenu je len ta uclan u steam 4K pro Twin S2X?  resp vie streamovat napr do toho notasa aj tento satelity.ellano.sk/ab-ipbox-two-(2x-dvb-s2x)_41329.html
Posledný krát upravené:30 apr 2024 13:54 forrester

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 apr 2024 14:21 #27272 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému Nahrada za amiko
S tým IP boxom asi stream nie, vyber si z týchto: www.satelity.ellano.sk/enigma-2_35897.ht...j+produkty&f=a#tfilt

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • forrester
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
30 apr 2024 15:04 #27273 od forrester
Odpoveď od forrester na tému Nahrada za amiko
Dakujem za ochotu a info, nakoniec som zobral ten u clan 4K pro Twin S2X, tak uvidim :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.151 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu