Externí mechanika DVD/CD do Octagon SF4008 E2

  • Heky2
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
16 apr 2018 13:37 #22379 od Heky2
Tak jsem pořídil mechaniku Samsung a v podstatě to funguje, ale narazil jsem na pár problému.

CD přehrává v pořádku, jak lisovaná, tak napalovaná. Akorát je zajímavé, že ani u originálních CD nezobrazuje názvy skladeb. Bez toho ale dokážu žít. I když pokud by to bylo jenom něco v nastavení, byl bych vděčný, pokud by mi někdo poradil, co a kde nastavit.

Jiná situace je u DVD. Originální DVD přehrává v pohodě, ale u napálených mám problém. Když to spustím, tak na televizi se mi zobrazí obraz, jako bych ho hodně nazoomoval a je vidět jenom část záběru. Jenom vršek. Asi se to dá taky někde nastavit, ale nemůžu najít kde. Zatím jsem našel jenom:
Menu/Nastavení/Obraz/Základní nastavení. Je tam položka Automatické rozlišení a bylo tam nastaveno - Zakázáno.
Zkoušel jsem tam dát položku - Jednoduché, nebo - Všechna rozlišení, ale bezvýsledně. Možná je potřeba změnit něco dalšího, ale bojím se abych si to nerozházel úplně. Proto bych chtěl poprosit, jestli by mi někdo poradil, co přesně a kde mám nastavit.
U toho napáleného DVD se jedná o nahrávku z videokamery v SD kvalitě.
Image mám OpenATV v. 6.1

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu