Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: stream satelitneho signalu

stream satelitneho signalu 15.06.2019 09:23 #23331

• Barvok
  • Barvok-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Zdravim,
chcem sa opytat ci je mozne streamovat len satelitny signal z ineho prijimaca s OPEN ATV 6.3. O co mi ide. Mam Octagon SF 4008, Open ATV 6.3. Mam parabolu, ale pred nou stromy, takze zacinam mat problen s kvalitou signalu. Stromy nemozem odstranit a paraboilu uz nemam kam inam umiestnit. Pokial by to bolo mozne mam par priatelov, ktory maju umietnene paraboly na dobrej pozicii, ale byvaju v inych mestach ako ja.
Dakujem za odpoved
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

stream satelitneho signalu 17.06.2019 06:59 #23334

• mod
  • mod-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Dostali ste poďakovanie 165
Teoreticky áno, cez VPN, pokiaľ máš ty a tvoj priateľ rýchly a stabilný net. Popozeraj tu: www.world-of-satellite.com/showthread.ph...67360fc3bd1c7723ddb7
Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

stream satelitneho signalu 17.06.2019 08:31 #23336

• Hrdlicka
  • Hrdlicka-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
  • Dostali ste poďakovanie 3
Je to mozne...Musis mat pevnu verejnu IP adresu a povolit na routri port cez ktory budes streamovat.Ale predpokladam ze tuto konfiguraciu routera asi sam nezvladnes takze si prizvat niekoho kto tomu trochu rozumie a pomoze Ti s tym.
Alebo ako bolo spomenute tak cez to VPN...ale zase zavolat si niekoho kto Ti pomoze.
VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650
  • Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.964 sekúnd

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget