OCTAGON SF 8008 - SETTINGS Plugin vymazání cesty

Viac
28 jún 2020 21:14 #24526 od rempo
Chtěl bych se zeptat, zda nemáte někdo s tímto zkušenost.Už cca před 4 měsíci jsem si stáhnul přes plugin settings sat.pozici 19+13+23,5 E. Potom jsem se naučil přes Dremeditor editovat programy a sám si je upravuji , ale bohužel po každém restartu přijímače mi vyskočí toto hlášení. Chtěl bych někoho požádat, zda nezná cestu - umístění přes FTP jak toto otravné hlášení odstranit. Děkuji moc za radu. V příloze zasílám náhled na hlášku.
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
29 jún 2020 09:44 #24538 od zoran
Cez FTP nie, skôr treba hľadať ako ten plugin odstrániť. Nie je v pluginoch ten DXAndy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
29 jún 2020 18:01 #24545 od rempo
Děkuji Ti za odpověď v přijímačí jsem dal odstranit pluginy a v žádné složce jsem tento název nenašel ve složce settings mám nějaký plugin pod názvem "defaultsat (6,0+git86) myslíš, že je to ono?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 jún 2020 11:30 #24550 od zoran
V kategorii Extensions (rozšírenia) hľadaj niečo ako Program list updater

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 jún 2020 19:34 #24553 od rempo
Takže se podařilo odstranit Plugin settings 19+13+23,5, který se mi neustále chtěl aktualizovat.
Moc Ti děkuji za tuto informaci a uvádím cestu pro ostatní, jak se dostat na tuto složku pokud si ho někdo stáhne a potom mu to neustále nabízí aktualizaci. Cesta přes FTP je tato:
usr - lib - enigma 2 - python - plugins - Extensions - Programm listen updater(žlutá složka) a tu celou
vymazat.Ještě jednou moc díky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.158 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu