OCTAGON SF 8008 a TV PLUGIN

Viac
06 apr 2021 17:00 #25317 od rempo
OCTAGON SF 8008 a TV PLUGIN bolo vytvorené rempo
Chtěl bych se zeptat mám nahraný TV plugin, kde je několik programů 4k. Bohužel u těchto programů mi jde na TV SONY 49xg-9005 pouze zvuk a obraz mi nejde, ikdyž přepnu v pluginu v nastavení na gstreamer(4097) nebo exteplayer3(5002) nebo enigma2 ts tak zvuk slyším, ale obraz nejde. Zřejmě to bude kodekem 265, který nemá plnou podporu.Mám ATV 6,4 Octagon SF 8008
Lze nějakým způsobem do přijímače "upravit" např přes FTP nebo Telnet. Děkuii za případnou radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
08 apr 2021 22:24 #25330 od djriki
Odpoveď od djriki na tému OCTAGON SF 8008 a TV PLUGIN
a 4k sat. kanaly ti idu na tv v poriadku? Nemozes ziskat playlist alebo konkretny link z toho pluginu a vyskusat na PC (vlc player)?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 apr 2021 22:32 #25332 od rempo
Odpoveď od rempo na tému OCTAGON SF 8008 a TV PLUGIN
Programy na SAT ve 4K mi jdou. Ale nejde mi obraz u pluginu TV stažený do Octagonu, který má programy ve 4K.Zvuk jde. Samozřejmě programy v HD jdou všechny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 apr 2021 22:40 #25333 od djriki
Odpoveď od djriki na tému OCTAGON SF 8008 a TV PLUGIN
Pisal som ti ze treba overit zdroj signalu. t.j. ci vobec ten kanal co tvoj plugin ,a vysielat ma aj obraz. Plugin ma zbudovane linky ale ty tam dodavas nejaky m3u playlist? ak napriklad pustis 4k kanal na na obycajnom HD prijmaci tak tiez mas len zvuk a nie obraz. Skus si najst overeny 4k stream link z netu a prehraj ho v prijmaci (napr. vytvorenim IPTV bouquets) ked ti to prehra v pohode tak potom je len chyba linku v tvojom plugine alebo plugin samotny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
10 apr 2021 16:20 #25345 od rempo
Odpoveď od rempo na tému OCTAGON SF 8008 a TV PLUGIN
Nahrál jsem si playlist m3u na flash disc a v Octagonu v Multibootu mám program DEFINE a použil flash disc a programy 4K i s obrazem fungovaly.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.150 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu