× LNB, paraboly, CAM, karty...

Skylink M7

  • ponican
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
  • fanatik na sat techniku ako začiatočník....
Viac
11 feb 2014 18:14 #7908 od ponican
Skylink M7 bolo vytvorené ponican
Chcem sa spítat je možné ked mate kartu sky lin M7 a ca modul smit date do šachty do prístroja HD BOX 9105 plus prečíta ju a jemožné zdielat tuto kartu na druhom prístroji alebo to už sky lin touto kartov odstavil všetky prístroje na baze conax čítačky a dve šachty viem že na irdeto hd to ide ale na tejto karte či pojde lebo chcem kupit HD box 9105 plus poradte niečo dakujem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
11 feb 2014 18:33 #7912 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Skylink M7
Nová M7 půjde jen v modulu (je uniblock). A pokud je v modulu, tak nepůjde sdílet. To je taky jeden z důvodů proč Skylink tyto karty začal se Secure Silicon dodávat....

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 18:38 #7913 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Skylink M7
Presne tak,modul nenazdielaš...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ponican
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
  • fanatik na sat techniku ako začiatočník....
Viac
11 feb 2014 18:48 #7915 od ponican
Odpoveď od ponican na tému Skylink M7
ste super dakujem za odpoved tak ak mam staru kartu irdeto hd dam do čítačky conax plugín m casa pojde zdielat ak som pochpil dík moc za odpoved tak možem kupit hd box ca modul kartu M7 síce už sa nedaju kupit ine lebo to už zablokovali tak že sa neda zaregistrovat stare karty keby som ju zohnal aj od ruky niekde som to čítal tak musím či chcem kupit M7 a ca modul a pojde to no smola že to už nepojde zdielat a ešte ta karta freesat pojde v conaxse alebo treba tieš plugín a ta sa bude dat zdielat lebo to chce kamarat a riešim to za neho dík...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.152 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu