× Voľná diskusia o satelitnej technike

Hardvérová chyba - čítačka

  • jancer
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
02 dec 2014 08:43 - 02 dec 2014 08:49 #12437 od jancer
Hardvérová chyba - čítačka bolo vytvorené jancer
Zdravím všetkých, mám už asi mesiac problém s čítačkou kariet v sat. prijímači.
Asi pred dvomi rokmi som si kúpil Openbox S6 HD. Bol som s ním spokojný, ale chýbalo mi v ňom slovenské alebo české menu tak som ho prerobil na Octagon. Všetko fungovalo v pohode, až asi pred mesiacom začala čítačka dosť často inicializovať kartu, na obrazovke vypisovalo hlášky "smart card removed", smart card initializing cryptoworks" "invalid smart card" potom to nabehlo a opakovalo sa to dookola. Jednoducho na telku sa nedalo pozerať. Mal som nainštalovaný plugin MCAS, kartu skylink ICE. Kolega mi poradil prerobit Octagon na HD BOX 9105.
Urobil som to, poradil mi tam nainštalovať stabilný plugin Oscam. Chvíľu, asi polhodinu to bežalo potom to zamrzlo. Nabehlo opat po restartovaní boxu, po cvíli opat zamrzlo. Skúsil som plugin MCAS a znova to vypisovalo hlášky ako pri Octagone. Skúsil som aj inú kartu, či náhodou tá moja nie je vadná, ale robí to isté aj stou inou. Som v koncoch. Nemáte niekto podobnú skúsenosť, prosím poraďte...

Nebude to nejaká hardvérová chyba?
Janko
Posledný krát upravené:02 dec 2014 08:49 jancer Dôvod: pravopisná chyba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • jancer
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
02 dec 2014 08:48 #12438 od jancer
Odpoveď od jancer na tému Hardvérová chyba - čítačka
Ešte som to skúšal aj s certifikovaným CAM modulom skylink, ale aj tam po chvíli prestane karta fungovať a zamrzne to..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 dec 2014 14:53 #12440 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Hardvérová chyba - čítačka
A neskúšal si fw S Openbox SX6?Má SK/CZ menu...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.184 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu