× Voľná diskusia o satelitnej technike

Re: Firmware

  • oriesok
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
19 okt 2011 16:27 #452 od oriesok
Re: Firmware bolo vytvorené oriesok
Ahoj,,
Chcel by som poprosit o radu,,,,,Planujem v blizkej dobe kupit tento primac ...Docital som sa v info od vyrobcu ze na bezproblemove frcanie... s kartou Sky link treba nahrat novy soft...
Prosim Ta ktory je to????
Dakujem ,,,,
pekny den...
Jano
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: holan

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
08 nov 2011 17:03 #487 od holan
Odpoveď od holan na tému Re: Firmware
Caute chlapi,može niekto dat soft na golden media 990 pre cs.link alebo sky link ? dik peter

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 nov 2011 20:11 #503 od mirko55
Odpoveď od mirko55 na tému Re: Firmware
Ahojte,

dávam tu najnovší vyskúšaný Mcas plugin zo 4.11., fungujú na ňom ICE karty Skylink úplne bez problémov, CS link som nemal možnosť vyskúšať.
Podľa môjho prieskumu plugin na čisto Irdeto karty nie je.
Ak ho niekto nájdete a vyskúšate, dajte ho pls sem.

Táto správa obsahuje prílohu.
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte sa pre zobrazenie.

Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Michal Sýkora, oriesok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 dec 2011 11:48 #511 od horkap
Odpoveď od horkap na tému Re: Firmware
Nainštaloval plugin ktorý ste zverejnili do GM 990, inštaloval som ho cez USB, po zasunutí USB do prístroja nabehol automatický upgrade,tento bol vykonaný v poriadku, na displeji sa objavilo hlásenie SUCC . Potom bol vykonaný reboot systému, ale skylink nefungoval. Potom som urobil defaul setings a opakoval inštaláciu. Opäť bez úspechu. Nakonies som plugin vymazal zo zložky a natiahol znova, ale nepomohlo. Plugin mám označený ako aktívny ( zelený trojuholníček) a viackrát som ho nechal reštartovať, žiaľ bez úspechu. Môžete mi poradiť, kde by ešte mohla byť chyba? Stále mi vypisuje, že kanál je kódovaný.....
Na Opensat 3500(SD prístroj) ide karta bez problémov. Jedná sa o kartu Skylink Irdeto ICE.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 dec 2011 14:40 #513 od mirko55
Odpoveď od mirko55 na tému Re: Firmware
Všetko ste urobili dobre, ja mám tiež kartu Skylink ICE, skúšal som to aj na Skylink IRDETO, tam to nefungovalo. Musí to byť ICE, aby komunikovala s prijímačom v Cryptoworkse. Po inštalácii mi to tiež nešlo, reštartoval som prijímač, potom som mal plugin zastavený, spustil som ho, reštartoval, po reštarte už bol plugin spustený.
Po založení karty sa musela komunikácia spamätať, najlepšie je prepnúť na JOJ a po chvíli to nabehne. Potom už stále funguje bez problémov.

Vyskúšajte a dajte vedieť.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Michal Sýkora

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 dec 2011 18:23 #515 od horkap
Odpoveď od horkap na tému Re: Firmware
žiaľ ani po viacnásobných reštartoch a reinštalácii pluginu sa mi nepodarilo skylink na ICe karte rozbehnúť a tak mám doma síce pekný prijímač, ale bez úžitku. Pomohlo by preištalovať na Enigmu ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
04 dec 2011 20:24 #520 od mirko55
Odpoveď od mirko55 na tému Re: Firmware
Dobrý deň,

Enigmu by som tam zatiaľ nedával, podľa mňa ste na dosah cieľa...už ostáva len jedno: prepnite si na kanál JOJ s vloženou kartou v prijímači,l počkajte, pokiaľ nevypíše "zakódované" potom vytiahnite kartu asi na 15s z prijímača apotom ju znova zasuňte, prijímač je stále zapnutý na JOJ-ke, po určitej chvíli pozasunutí Vám to určite nabehne, čakajte po zasunutí aj 10min....keď sa raz chytí, tak to už pôjde neskôr bez problémov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.167 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu