SkyTec HD Diskusia

Viac
08 feb 2014 11:48 #7708 od vaskee
Odpoveď od vaskee na tému SkyTec HD Diskusia
jeste dodatek. pouzivas-li tovarni firmware, tak pri dolby digital zvukove stope budes mit v bednach ticho. nevim, jestli to v nejake posledni verzi nahodou nefixli, ale v dobe, kdy jsem to zkousel to nefungovalo. dej pak vedet.
v E2 jde vse ok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
08 feb 2014 12:16 #7709 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému SkyTec HD Diskusia
Chybu se spdif a DD jsem hlásil na podporu Skytec u verze 2.11.77. Takže tam ta chyba je bohužel určitě pořád.


Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 feb 2014 18:15 #7731 od rusty
Odpoveď od rusty na tému SkyTec HD Diskusia
Děkuju všem,ale stále mám jeden problém.
U DVB-T boxu šel zvuk do TV a nebylo potřeba jej nějak upravovat.Ale u sat.přij.co mám musím mít zvuk dost nahlas abych TV poslouchal.Když ale vypnu sat.př.v TV mám DVB-T,tak hlasitost je obrovská-musím ihned zeslabit volume.
No nevím zda jsem problém popsal srozumitelně.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
09 feb 2014 01:52 #7752 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému SkyTec HD Diskusia
Máte na STB zapnutý zvuk na maximum?

Další možností je si u každého kanálu v "Nastavení zvuku" nastavit "Úroveň zvuku" na "Vysoká (+30%).

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 feb 2014 08:19 #7764 od rusty
Odpoveď od rusty na tému SkyTec HD Diskusia
Mám na maximum a úroveň na Vysoká +30%

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 feb 2014 15:02 #7786 od vaskee
Odpoveď od vaskee na tému SkyTec HD Diskusia
ja jsem teda moc nepochopil hlavne zaver tveho prispevku ohledne dvb-t. mozna to zkus popsat jeste jednou a srozumitelneji.

kazdopadne pokud to mas zapojene Nerine -> TV, tak si nejdrive nastav uroven hlasitosti v Nerine a pak uz jen dokoriguj v TV. Nerine, jelikoz je pred TV, bude mit vzdycky vyssi prioritu. jinymi slovy, televize ti povoli jen takovou hlasitost, jaka je nastavena v Nerine.

stejne tak to plati, pokud bys to mel zapojene Nerine -> AV receiver.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 feb 2014 15:08 #7787 od vaskee
Odpoveď od vaskee na tému SkyTec HD Diskusia
ja osobne mam nastavenou hlasitost na Nerine na cca 80% a na tv na 35%. toto je u AC3 zvukove stopy, ktera je tissi, nez mpeg.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 feb 2014 16:42 #7810 od rusty
Odpoveď od rusty na tému SkyTec HD Diskusia
V TV mám DVB-T a sat.př.Nerine vedle.Manželka si pouští pouze přes DVB-T v TV,sat.př.ještě neovládá dobře.Když já se dívám přes sat.př.nastavím hlasitost.Pak vypnu sat.př.a když zapomenu stišit hlasitost a žena si pustí program přes DVB-T tak to skoro utrhne repro v TV!Když jsem měl klasický settopbox Evolve tak takový "problém "se zvukem nebyl.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 feb 2014 19:05 #7840 od vaskee
Odpoveď od vaskee na tému SkyTec HD Diskusia
aha, rozumim. jsou to dva ruzne pristroje, s tim imho nic neudelas.
mozna jak psal zdenek, nekde v nastaveni pridat napr. 30% hlasitost, jestli je to mozne. o to nizsi pak muzes mit nastavenou hlasitost na tv.
ja mam napr. na druhem hdmi PS3 a kdyz si jdu zahrat nejakou hru, taky musim tv ztisit z 35% na 15%.

myslim, ze bude jednoduzsi manzelku naucit prepinat pres nerine. osobne doporucuji pouzit E2. tovarni fw. je na tom s razenim kanalu a celkovou orientaci imho hur. E2 TV guide mi prijde intuitivnejsi a prehlednejsi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 feb 2014 19:14 #7842 od rusty
Odpoveď od rusty na tému SkyTec HD Diskusia
Děkuju,o E2 uvažuji,ale zatím se snažím vniknout do Nerine a vše pochopit.Zvládne E2 i takový "amatér" jako já?Snažím se na vše přijít,ale moje starší hlava už některé věci nebere-aspoň si to myslím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
09 feb 2014 20:25 #7845 od vaskee
Odpoveď od vaskee na tému SkyTec HD Diskusia
ted opomenu fakt, ze je E2 konfigurovatelnejsi a zvladnutejsi OS, nez tovarni fw (vychazejici zrejme z E1). to te ale jako zacinajiciho uzivatele zajimat nebude.
osobne vsak zastavam nazor, ze je E2 intuitivnejsi a grafika je na mnohem profesionalnejsi urovni, nez ten vytvor od vyrobce. z nerine dela pristroj o jednu cenovou kategorii vys. porad je to vsak OS, ktery je delany primarne pro lidi, kteri o linuxu nic znat nepotrebuji. vse se da pomerne dobre nastavit pres grafiku jen ovladacem. camy jsou pro upc i skylink uz predkonfigurovane, takze staci pochopit jen samotny model E2 a clovek by mel byt schopny nastavit vse potrebne.
na zacatku muzes mit trochu problem pochopit nastaveni LNB konvertoru, ale jakmile pochopis, uz si jen doinstalujes cam, ktery je uz soucasti distribuce a koukas. soucasti E2 jsou uz i predlazene CZ/SK stanice (settingy napr. pro 23E, 19E, 28.2E atd.), ktere si vsak jednoduse usporadas pomoci napr. dreambox editu.

neboj se a bez do toho. na tomto foru jsou lide, kteri ti zcela urcite poradi.
problem muze nastat v okamziku, kdy se v E2 zacnes vrtat, zacnes zkouset veci, kterym nerozumis. E2 je modularni system, staci ho spatne pochopit a moznost konfigurace umoznuje veci celkem slusne pokazit. porad system ale muzes preinstalovat, pripadne se vratit na originalni firmware. zkus a uvidis. treba mi das pak za pravdu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
10 feb 2014 19:46 #7881 od rusty
Odpoveď od rusty na tému SkyTec HD Diskusia
Tak jsem dnes tady v Diskuzi-na tema Enigma2 pro Skytec Nerine četl a mám dojem,že jsou s E2 nějaké problémy což bych moc neuvítal.
Zkusím se zapojit i tam do diskuze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 mar 2014 17:27 #8501 od Robert11
Odpoveď od Robert11 na tému SkyTec HD Diskusia
Zdravím vás. Mám Skytec Kleio (fw 2.11.77). V poslednej dobe sa často stáva, že keď vypnem večer prijímač, tak ráno na displeji svieti číslo kanálu (pritom večer po vypnutí sa zobrazí čas). Po zapnutí TV prijímača sa nezobrazí TV kanál, ale hrá tam rozhlasová stanica. Keď stlačím tlačidlo OK, aby som si zobrazil zoznam naladených kanálov, tak sa zobrazia len rozhlasové stanice. Aby som mohol sledovať TV stanice, musím spustiť ladenie a až potom sa zobrazia TV stanice, našťastie ich poradie (pozícia) ostane zachovaná. Viete mi poradiť, v čom môže byť problém? Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
01 mar 2014 17:57 - 01 mar 2014 17:59 #8502 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému SkyTec HD Diskusia
Zkontrolujte si, zda nemáte nastavené automatické spuštění v nějakém zadaném čase na rozhlasové stanici.

A TV stanice nejspíš nezmiznou, ale musel by jste se přepnout z Radio na TV.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K
Posledný krát upravené:01 mar 2014 17:59 ZdenekMi
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Robert11

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 mar 2014 23:08 #8505 od Robert11
Odpoveď od Robert11 na tému SkyTec HD Diskusia
Veľká vďaka za radu. :) Áno, v prijímači bolo nastavené spustenie rozhlasovej stanice o 0:00 hod. Tým je všetko vysvetlené. Tak som to zrušil a už to bude asi v poriadku, ráno uvidím. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.219 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu