Inštalácia image do uClan Ustym PRO TWIN

Viac
21 apr 2021 21:18 #25379 od tras
Dobrý deň. Nenašiel som nikde postup inštalácie image z usb kľúča. Inštaloval som openPli priamo z menu ktoré prijímač ponúkol do partýcie kde bolo image opnATV. Súčasne image openPli však ponúka z menu inštalovať iba image od openPli. Na webe openATV su pre tento prijímač 2 druhy image ktorý použiť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
22 apr 2021 09:46 - 22 apr 2021 10:11 #25382 od Blind Guardian
Odpoveď od Blind Guardian na tému Inštalácia image do uClan Ustym PRO TWIN
Zdravím.
Ak nainštaluješ recovery image, cez recovery menu ako Flash recovery Image, tak ten zmaže všetky multiboot image a ostane iba v LINUX1 partícii image OpenATV.
Treba nainštalovať ten image s koncovkou _mmc.zip images.mynonpublic.com/openatv/6.4/ustym...pro-20210421_mmc.zip cez recovery menu ako USB Multiboot image upgrade, alebo cez Online MUltiboot image(kde sa vybraný image aj stiahne) a určiť particiu Lixux 1 až 4 do ktorej sa ma nahrať.
Postup inštalacie je aj tu: digitalne.ellano.sk/recenzie-a-testy-2/d...w-uclan-ustym-4k-pro
Posledný krát upravené:22 apr 2021 10:11 Blind Guardian
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: tras

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
22 apr 2021 12:23 #25383 od tras
Odpoveď od tras na tému Inštalácia image do uClan Ustym PRO TWIN
Ďakujem za odpoveď. Pozrel som si včera ako to má Octagon 8008. Je to rovnaké. V podstate išlo mi o vstup do multybootu ktorý PLI 8 nemá a ATV áno. Vošiel som doň pri zadným vypínačom vypnutom prijímači podržaním predného tlačidla-- zapnutím zadného a podržaním predného pokiaľ na obrazovke tv nenaskočila bootovacia obrazovka. Ďalej som už vybral inštaláciu online. Po skončení reštartoval. Pri ďalšej inštalácii v openAtv treba dodržať pravidlo, používať FAT 32 mountnutý ako media/usb.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
22 apr 2021 14:02 #25384 od Blind Guardian
Odpoveď od Blind Guardian na tému Inštalácia image do uClan Ustym PRO TWIN
Pokiaľ nemá OpenPLI prepnutie multibootu do iného image E2,tak jedine spustiť iný image cez recovery menu(pri spustení prijímača držať tlačidlo power na prednom paneli).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.142 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu