Update OpenATV 6.3 na 6.4

  • misolc
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
10 jan 2022 01:20 #25901 od misolc
Update OpenATV 6.3 na 6.4 bolo vytvorené misolc
Dobry den, pokusal som sa aktualizovat firmware Open ATV 6.3 na Open ATV 6.4 (Prijimac uClean uStym 4K pro)
 - Postupoval som podla navodu na YT - Ako nahrať image Enigma 2 cez Lokálnu inštaláciu? (
)
 - Vsetko islo bez problemov, akurat po restartovani zariadenia (na videu cas 2:33) uz nic nenabehne....
 - Prijimac na displayi vypise BOOT, nasledne zacne vypisovat percenta a ostane zaseknuty na 100%
 - po 15minutach nic nerobenia som prijimac restartoal vytiahol USB, ale opat to iste, ostane zaseknuty na 100%
 - skusal som vstup do recovery menu vlozenim USB do vypnuteho zariadenia, drzania tlacita power (na prednom panely) a zapnutia prijimaca.... na TV sa na chvylu zobrazi logo Ustym Uclean, na dysplayi sa na chvylku zobrazi napis "UPdt" ktory sa po chvyli zmeni na "nECO" a dalej sa nic nedeje..... 
- skusal som vstup do recovery menu aj pouzitim tlacidla "recovery" na zadnej strane paneu
 - momentalne neviem prijimac nijako zapnut ani nic.... 

Kde by mohol byt problem a ako ho odstranit? Dakujem....
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
10 jan 2022 13:06 #25903 od Blind Guardian
Odpoveď od Blind Guardian na tému Update OpenATV 6.3 na 6.4
Sewa.
KEĎ napíše na displeji "neco" tak máš nabootované do recovery menu.
Máš zapnutý správny HDMI vstup TV?
Ak ti nefunguje ani recovery menu tak musíš nainštalovať čistý image recovery.
Nájdeš ho TU:http://images.mynonpublic.com/openatv/6.4/ustym4kpro/openatv-6.4-ustym4kpro-20220109_recovery_emmc.zip
Nainštaluješ ho podľa postupu:
digitalne.ellano.sk/recenzie-a-testy-2/d...stym-4k-pro#recovery

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • misolc
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
10 jan 2022 14:51 #25904 od misolc
Odpoveď od misolc na tému Update OpenATV 6.3 na 6.4
 - HDMI kabel je funkcny a spravne pripojeny.
 - Pri starte satelitu sa na chvilu zobrazi logo uClan (vid priloha)
 - Ziadnym sposobom sa neviem dostat do recovery modu. Skusal som rozne kombinacie (vyskusat oba USB vstupy 2.0 / 3.0), vstup od recovery modu zadnym tlacidom recovery, aj prednym tlacidlom power. Nic sa nedeje. Na satelitovom displayi sa zobrazi na cca 2 sec "boot", potom na cca 15 sec "uPdT" a potom "nECO" ale na TV nevidim ziadden obraz. 
 - Pri normalnom spusteni prijimaca vypise "boot", potom prebiehaju percena na ostane to stat na "-100"
 - Pripada mi to ako keby bola nejakym sposobom poskodena recovery particia, alebo nieco take.... 
 - Existuje nieco takre ako hard reset / factory reset? 
 
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
10 jan 2022 15:41 - 10 jan 2022 15:42 #25905 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému Update OpenATV 6.3 na 6.4
Serus.
Vyskúšaj ešte iný USB kľúč FAT32/MBR ak to nepôjde, tak iba update FW cez jack/RS 232 a PC to je však dosť komplikované, takže odporúčam prijímač poslať na reklamáciu predajcovi.
Prípadne skús prijímač pripojiť ku inej TV či tam nenabehne obraz recovery menu.
Posledný krát upravené:10 jan 2022 15:42 Pastoman

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.166 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu