Tv od orange

  • Zorin
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
03 júl 2023 17:38 #26855 od Zorin
Tv od orange bolo vytvorené Zorin
Pekný deň prajem zakúpil som si unclan od vás a chcem sa spýtať.mam predplatenú tv od orange .ako to mám spojazdniť aby to šlo v prijímací unclan pro ďakujem ,poprosím ako to nastaviť 

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
04 júl 2023 08:10 #26857 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému Tv od orange
Sewa .
I keď si neuviedol aký model máš prijímača uClan jedná sa v prvom rade o sateltný prijímač a nie IPTV prijímač pre OrangeTV.
Jediná možnosť je skúsiť dať url adresu orange iptv do prehliadača Chrome či to tam nepôjde (dávam tomu mizivú šancu).
Pokiaľ si chcel niečo na prehrávanie IPTV programov od Orange mal si zamerať na Android TV multimediálne centrum www.satelity.ellano.sk/multimedialne-cen...j+produkty&f=a#tfilt, alebo Android HDMI stick www.satelity.ellano.sk/multimedialne-cen...j+produkty&f=a#tfilt kde by si si nainštaloval ich oficiálnu aplikáciu a zadal login a pozeráš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Zorin
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
04 júl 2023 10:38 #26858 od Zorin
Odpoveď od Zorin na tému Tv od orange
Ahoj ,tak je to unclan pro a ja som myslel že proste odstaviť od nich ten prijímač a nastaviť ten unclan aby to šlo ,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
04 júl 2023 11:33 - 04 júl 2023 11:35 #26859 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému Tv od orange
Tak keď už viem tvoj model, tak v OS Enigma2 je plugin ARchívy CZ/SK a v ňom nájdeš aj doplnok OrangeTV pre sledovanie IPTV Orange.
Nadídeš na doplnok Orange TV(v spustenom plugine Archívy CZ/SK) stlačíš talčislo MENU na dialkovom a potvrdíš položku Nastavenia kde zadáš tvoj login do Orange TV a uložíš zeleným tlačidlom DO.
jeto podobné nastavenie ako pri tomto doplnku(možno ti to pomôže): digitalne.ellano.sk/magazin-8/item/ako-s...macoch-s-os-enigma-2
Posledný krát upravené:04 júl 2023 11:35 Pastoman

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.169 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu