aktualizácia openATV 7.3

Viac
14 jan 2024 12:44 #27089 od Rafi87
aktualizácia openATV 7.3 bolo vytvorené Rafi87
ahojte
chystám sa aktualizovať moj uclan ustym 4k pro, a chcem sa spýtať, že či si mám predtým vytvoriť zálohu alebo netreba? ak treba tak ako prosím vás? 

a ešte taká otázka mimo aktualizácie
bratranec rozmýšla, že si kúpi takýto istý prijímač, ja by som mu ho nastavil, len v prípade ked operátor presunie nejaký program na inú frekvenciu, už by nevedel spraviť, nerozumie sa ani do pc a ani toto by nevedel spraviť, a tak sa chcem spýtať, že či sa nedá nejako spraviť, aby som mal k jemu prijímaču prístup z vonkajšej siete? ja som ZŤP a som len doma a je to blbosť aby mi zakaždým keby niečo potreboval, tak aby mi nosil prijímač,, 
ja do mojho mám prístup aj zvonka, mám nastavený uclan a aj nastavený presmerovanie portov v routri, a môžem sledovať TV aj ked nie sme doma,, 
do DreamboxEdit je pravda že sa pripojiť z vonka neviem, to by sa tiež zišlo (už len kvoli bratrancovi),, 

za rady vopred dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
15 jan 2024 09:53 #27094 od jan58
Odpoveď od jan58 na tému aktualizácia openATV 7.3
Ahoj, nutnosť to nie je, ale vytvoriť si zálohu nikdy nie je na škodu: digitalne.ellano.sk/magazin-8/enigma-2-m...eho-systemu-enigma-2

Ak bude mať bratranec nainštalovaný Fastscan, alebo Ellano Setting plugin, tak nepotrebuješ mať ani prístup.

Ale ak ho chceš mať, tak postup je rovnaký ako u teba - prestaviť router a cez webif mu vieš nahrať aj setting.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
15 jan 2024 10:12 #27095 od Rafi87
Odpoveď od Rafi87 na tému aktualizácia openATV 7.3
chápem,, tak si všetko teda radšej zálohujem, pre istotu

to ma ani nenapdlo, že cez webif sa dá tiež stiahnúť a aj aktualizovať zoznam,,
len ked nemám možnosť prísť k nemu osobne, tak port by mu v routri presmerovali aj z telekomu? má povodný telekomácky router

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
15 jan 2024 10:45 #27098 od jan58
Odpoveď od jan58 na tému aktualizácia openATV 7.3
Cez Webif sa dá sa nielen setting obsluhovať, ale aj pristupovať cez telnet a kopec dalších vecí: digitalne.ellano.sk/magazin-8/enigma-2-m...ijimaca-s-os-enigma2

Nastaviť router mu musíš ty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
15 jan 2024 11:01 #27099 od Rafi87
Odpoveď od Rafi87 na tému aktualizácia openATV 7.3
dakujem za odkaz, preštudujem si to,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu