× Pokec o čomkoľvek

rada ohladne gigablue 800 ue plus

Viac
27 dec 2014 09:35 #12797 od dobo
rada ohladne gigablue 800 ue plus bolo vytvorené dobo
Kupil som prijímačgigablue 800ue plus,no s obchodu bol nakonfigurovaní enigmou openmips 4.2-gigabluehd 800ue plus.No nejak sa mi nepozdava čo je v nej nakonfigurovane.Strašne málo je tam pluginov napr.chyba youtube,internetovy prehlidač,archiv czsk,csfd.cz.ked som dal stiahnut pluginy tak sa mi nič neobjavilo.Mal som možnost vydiet sat.golden intersat xpeed2.bola tam sice openatv ale to obsahovalo všetko ozaj paráda.rozmýšlam či by som nemal preinštalovat znova enigmu atv alebo mips.No neviem ako to spravit.Mam stiahnute jedu aj druhu.po robaleni su tam subory imageversion,initrd,kernel,lcdsplach,lcdwaitkey,lcdwarning,noforce,rootfs,splash,warning.Potom su tam adresare root a usr.Ako sa to inštaluje na usb kluč nakopírujem rozbalené subory a tiež mam rozbalit aj adresare a tiež dat na kluč? Alebo adresare dat na kluč nerozbelené?

vypnut prijimač,yasunut usb kluč a potom zapnut prijimač?Čo som o tom čital kak by sa to malo samé nainštalovat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
27 dec 2014 10:34 - 27 dec 2014 10:46 #12798 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému rada ohladne gigablue 800 ue plus
Musíte si ho dát na USB klíč celý adresář gigablue i se všemi podadresáři a soubory. Na USB klíči musí být adresář gigablue, v něm podadresář ue a v něm ty jednotlivé soubory. Takže celý ten zip prostě rozbalíte i s adresáři na USB klíč.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K
Posledný krát upravené:27 dec 2014 10:46 ZdenekMi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 dec 2014 13:27 #12799 od dobo
Odpoveď od dobo na tému rada ohladne gigablue 800 ue plus
Čo by ste mi doporučil nainštalovat openATV alebo openmips.Do ips ide open PLI softcam collectoion?Jaký oscam by som mal dat keby som sa rozhodol pre ATV ?Ako to nainštalovat?Dat na kluč spolu sATV ajos oscamom,alebo do IPS PLI softcam a stiahnut to spolu? Alebo najprv stiahnut adresar gigablue a potom takym istim sposobom oscamy?Ak mate jednotlive oscamy mohol by ste mi ich datdo prilohy? Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
27 dec 2014 13:36 #12800 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému rada ohladne gigablue 800 ue plus
Image si musíte vyzkoušet, jaký vám bude nejvíce vyhovovat. Openmips neznám, sám používám OpenATV. V měl používám cccam, protože mě pro práci s kartou ICE stačí.
Gigablue neznám, ale obecně se nejprve instaluje příslušný image s E2 (např. OpenATV) a do něj se pak doinstalovávají pluginy buď z feedu nebo USB klíče (HDD).

Oscam si můžete stáhnout z feedu, ale musíte si ho samozřejmě nakonfigurovat pro vaší kartu a box. A nebo si někde takovou konfiguraci stáhnout. Pro Gigablue bohužel žádnou takovou konfiguraci nemám.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 dec 2014 14:40 #12801 od dobo
Odpoveď od dobo na tému rada ohladne gigablue 800 ue plus
Ked sa rozhodnem pre ATV-dost sa mi páči potom možem do sat.nainštalovat cccam-2.3.0v adresary sa nachadzaju subory cccam x86, cccam ppc,cccam mi..,cccam armeb eabi, cccam cfg, cccam armeb, cccam x86_old_glibc_2.1, a CHangel.og. Možem to dat do ATV?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
27 dec 2014 14:51 #12802 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému rada ohladne gigablue 800 ue plus
Nainstalujte ho z .ipk souboru.

Nainstalujte si tady ten plugin. Rozbalte na USB klíč, aby tam byl.ipk soubor a nainstalujte.
V menu pluginy přes zelené tlačítko se vám pak zpřístupní volba Softcam. V ní najdete jednotlivé softcam pluginy a mezi nimi i cccam 2.3.0. Tak si to odtud nainstalujte.

Pak přes červené tlačítko na DO by jste se měl dostat do menu, kde je volba s konfigurací softcam. A tam vyberete cccam, uložíte a tím si ho spustíte.

Táto príloha je pre hostí neprístupná.
Prosím, pre jej zobrazenie sa prihláste alebo zaregistrujte.


Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Táto správa obsahuje prílohu.
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte sa pre zobrazenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 dec 2014 18:23 #12803 od dobo
Odpoveď od dobo na tému rada ohladne gigablue 800 ue plus
SKUŠAL SOM TO NAINŠTALOVAT NO BEZ USPECHU.Na sformatovany kluč som stiahol rozbaleny softcam-fed.Daval som toaj ako fleš vypnut azapnut sat. onsami ani neukazalo že je na kluči nejaky subor.potom som skusil dat na usb kluč flešku adresar gigablue vypol som sat vložil do portu kluč, zapol som sat no ten sa nabotoval apotom pustil Tv stanicu. z kluča mi prehra pesničky,tak usudzujem že kluč neni vadny.napriek tomu v pondelok kupim novy a budem to skušat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
27 dec 2014 18:28 #12804 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému rada ohladne gigablue 800 ue plus
Tady je návod a několik variant jak plugin nainstalovat. Zkuste to podle toho:
digitalne.ellano.sk/magazin-7/rady-a-tip...talovat-pluginy-v-e2

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.183 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu