VU+Solo diskusia

Viac
27 nov 2017 22:17 #21790 od dobo
VU+Solo diskusia bolo vytvorené dobo
Dobrý den prosim Vás mohli by ste mi poradit s mojím problémom.Mam sat.VU+solo.nereaguje mi na dialkový ovladač.Zelená led dioda stale bliká.Ked prikryjem na ovladači infra diodu tak dioda svieti súvisle.Ovládanie s gombíkmy na prednom panely fungujú,možu sa prepínat programy a taktiež ovladat zvuk,a vypnút a zapnút prijímač.Môže to robit dialkový ovládač že by vypadol? Kúpil by som druhý len keby som vedel že závada je v nom.Dakujem za radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
28 nov 2017 07:43 #21791 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému VU+Solo diskusia
Dobrý den,

přestal fungovat náhle? Před tím fungoval?
Zkoušel jste výměnit baterií?

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
28 nov 2017 11:32 #21792 od dobo
Odpoveď od dobo na tému VU+Solo diskusia
Ano prestal fungovat náhle mal som odpojený prístroj po zapnutí nabehli rádia,zelená ledka blikala a satelit vôbec na DO nereagoval.Preinštaloval som aj image,všetko nabehlo v poriadku.len ked zoberiem DO do ruky,nemusim s ním mierit ani na satelit,stači ked zachytí z DO infra tak ledka bliká Kupil by som aj nový len aby som si bol istý že je to v nom.aby som zbitočne nevyhadzoval peniaze..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
28 nov 2017 11:49 #21793 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému VU+Solo diskusia
Hmm, sám takto nedokáži úplně přesně identifikovat v čem by mohl být problém a zda by koupě nového DO pomohla.

Zkuste raději prosím zavolat přímo na naše technické oddělení +421908072878 a poradit se s nimi.

A před vánoci toho teď mají hrozně moc, tak to případně zkuste vícekrát, pokud se hned nedovoláte...

Než by jste kupoval nové DO, tak to s nimi zkuste probrat, co by poradili.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 dec 2017 17:16 #21851 od tonag1982
Odpoveď od tonag1982 na tému VU+ Solo Firmware
ahoj viete my pomoct potrebujem cccam do vu solo a v pluginoch ich nenajdem mal som vu zero tam v pohode ale tu ??? Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
15 feb 2018 09:41 #22135 od dobo
Odpoveď od dobo na tému VU+Solo diskusia
Dobrý den prosim Vás mohli by ste mi poraradit ako odstraním problem na VU+solo.mal som nainštalovaný image Openpli4 všetko mi išlo v poriadku,dokonca aj archýv czsk,a tiež YouTube. Preinštaloval som image na Openatv. No nastal mi problem a to že po spustení mi všetko nabehne no po pár minutách sa sa prístroj zasekne a musím ho reštartovat.Skušal som viac sw ale robí to na každom.dokonca aj na zalohe na ktorej to išlo.Inak.Všimol som si ako by aj dlhšie botoval.
Prosil by som ak by ste bol taký dobrý a mohol mi poradit.Vopred dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
15 feb 2018 13:26 #22139 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému VU+Solo diskusia
Dobrý den,

takto na dálku, těžko přesný problém identifikovat.

Co mě napadá:
1.) Zkontrolujte, zda se přijímač nepřehřívá, Že je kolem něho dost místa pro proudění vzduchu a chlazení. Že takto zamrzne po pár minutách by mohlo způsobovat přehřívání.
2.) Mohlo by to způsobovat nějaké externí zařízení, pokud máte připojené (HDD, WiFi Donge ...). Zkuste je případně odpojit a zkusit, zda to pomůže.
3.) Pokud máte přijímač od Ellano, napište mailem na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 68dost o zaslání aktuálního image a zkuste tam dát ten.

4.) Mohla by to být i nějaká HW závada a pak by to bylo na reklamaci. Ale zkuste nejprve předchozí body.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
15 feb 2018 18:40 #22140 od dobo
Odpoveď od dobo na tému VU+Solo diskusia
Dobrý den prístrj sa nehreje a mam zapojení len internet cez kabel. Dnes som nainštaloval sw VIW4E2projekt..ten mi držal.No nemôžem don nainštalovat archyv czsk a pri použivania YouTube nejde obraz skusil som nainštalovat Bleck Hole ale neviem kde v nom najdem softcam aby som mohol aktivovat oscam a cccam.budte tak dobrý a poradte mi ako to mám aktivovat.kde to mám hladat dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
17 feb 2018 16:06 #22153 od dobo
Odpoveď od dobo na tému VU+Solo diskusia
Už som io rezbehal s návodom od ELLANA.Velka vdaka im

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.182 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu