Ktorý softcam?

  • jolefoto
  • jolefoto-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
25 júl 2024 20:06 #27334 od jolefoto
Ktorý softcam? bolo vytvorené jolefoto
Zdravím všetkých. Poprosil by som o radu. Mám VU+ Uno 4K SE v ňom nainštalovanú Enigmu 2 od ellano Open ATV 7,3 fuul s Kodi. Verzia zo dňa 17.4.2024. Používam kartu Skylink Irdeto. Predvolený softcam je M7. Potom sú tam možnosti: CCcam-2.3.9., Žiadny, antiksat, oscam, rtvs-plustelka, freesat. Skúšal som  M7, CCcam-2.3.9, oscam a žiadny. Nech skúšam jak skúšam tak obraz a zvuk na platených kanáloch mi nabehne zvyčajne tak do desať minút od zapnutia VU+. Podotýkam že v Enigme pred tým vydanej ktorú už nemám mi to nabehlo tak max do minúty. Nevie mi niekto poradiť čo s tým. Najfrustrujúcejšie to je pri nahrávkach. Keďže EPG funguje tak zo začiatku nahrávky nie je obraz ani zvuk. Za každé info veľmi pekne ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
26 júl 2024 10:03 #27335 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému Ktorý softcam?
Sewa.
V inom softcame ti karta Skylink nepôjde.
Skús prečistiť čip karty liehom a jemnou handričkou a prijímač vypínaj do standby režimu a nie celkovo.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: jolefoto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jolefoto
  • jolefoto-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
26 júl 2024 18:08 #27336 od jolefoto
Odpoveď od jolefoto na tému Ktorý softcam?
Ahoj. Díky za odpoveď. Včera som preinštaloval Enigmu a to takto. Najprv som nainštaloval čistú Open ATV pre môj VU+ Uno 4K SE a potom som nainštaloval od ellano Open ATV 7,3 fuul s Kodi. Verzia zo dňa 17.4.2024. Dnes som pustil VU+ a obraz a zvuk sa dostavil asi po 0,5-1 minútu, čiže úspešne. Každopádne skúsim aj tvoju radu prečistiť čip a hlavne nevypínať VU+ celkovo, lebo doteraz som to tak robil. Budem to vypínať len do standby režimu a uvidíme. Ďakujem za radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 sep 2024 09:01 #27378 od PiP
Odpoveď od PiP na tému Ktorý softcam?
Zdravim, okrem uvedených softcamom, je tam aj softcam skylink. Ten nabieha, okamžite a nemrzne s kartami ICE. Len nezvláda nové stanice. Tie je možné nahradiť s terestriálom plustelka, alebo cez internet. Poprípade nový prijímač s CL slotom, je s novým modulom idú všetky stanice.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jolefoto
  • jolefoto-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
19 sep 2024 12:41 #27382 od jolefoto
Odpoveď od jolefoto na tému Ktorý softcam?

Ahoj. Díky za odpoveď. Včera som preinštaloval Enigmu a to takto. Najprv som nainštaloval čistú Open ATV pre môj VU+ Uno 4K SE a potom som nainštaloval od ellano Open ATV 7,3 fuul s Kodi. Verzia zo dňa 17.4.2024. Dnes som pustil VU+ a obraz a zvuk sa dostavil asi po 0,5-1 minútu, čiže úspešne. Každopádne skúsim aj tvoju radu prečistiť čip a hlavne nevypínať VU+ celkovo, lebo doteraz som to tak robil. Budem to vypínať len do standby režimu a uvidíme. Ďakujem za radu.
Ad: PIP
Ďakujem za radu. Už som to spravil tak ako je uvedené v citovanom texte. Okrem toho som prečistil aj čip na karte liehom a už vypínam VU+ iba do standby režimu. Zdá sa že to pomohlo. Odvtedy je všetko OK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.135 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu