× Ak máte otázku na prijímač X-TREND, tu založte novú tému

Xtrend ET10000 - multiboot

  • ElDegess
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
22 feb 2022 16:41 #26043 od ElDegess
Xtrend ET10000 - multiboot bolo vytvorené ElDegess
Ahoj, podľa návodu z Ellano.sk Ako na multiboot som na čerstvo nainštalované, nakonfigurované a zazálohované OpenATV 6.4 stiahol plugin openmultiboot 1.3, ktorý je vo feedoch enigmy dostupný. Plugin sa nainštaloval, dal sa spustiť, všetko OK. Prijímač som pre istotu reštartol ešte predtým, než by som skúšal cez multiboot inštalovať enigmu na harddisk. No a nenabootoval. Zobrazila sa obrazovka s výberom image, bol tam samozrejme iba ten jeden vo flash OpenATV 6.4... ale i keď som ho potvrdil cez OK, alebo nechal uplynúť čas pre voľbu image, box zostal v štádiu bootovania. Skúsil som to 2x a rovnaký výsledok, tak som nabootoval cez USB čistú OpenATV 6.4 a obnovil zálohu. V čom môže byť problém? Prípadne je nejaký iný vhodný bootovací plugin, ktorý by som mohol skúsiť použiť? Vopred vďaka za rady.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
23 feb 2022 09:01 #26047 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému Xtrend ET10000 - multiboot
Sewa.
Iný plugin pre OpenATv nie je. Daný plugin funguje OK, treba dodržať tento postup atreba skúsiť dať multiboot na USB a nie na HDD(je to blbosť dávať na HDD lebo disk sa stále bude točiť): digitalne.ellano.sk/magazin-7/rady-a-tip...macoch-s-os-enigma-2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.151 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu