Antik SAT: Erotická Extasy 4K odštartovala v Ultra HD rozlíšení

Napísal Ivan P. 1 dňa 18 október 2019 do kategórie Magazín, Správy

antik-telekom.gif

Slovenský telekomunikačný operátor Antik Telecom s.r.o.zahájil technické testy celkom nového programu Extasy 4K vo svojej satelitnej službe Antik Sat.

Extasy 4K je prémiový erotický program pre dospelých. Vysiela sa z kapacity spoločnosti TAG Broadcasting v UHD kvalite v rozlíšení 4K na satelite Eutelsat 16A, ktorý je zaparkovaný na pozícii 16 ° východne. Program je odlišný od bežnej verzie programu Extasy. Aj v logu programu nájdete symbol "4K".

Obrazová kvalita stanica je vynikajúca. Program je k dispozícii v 24 hodinovej verzii a prináša TOP hardcore filmy. Je zakódovaný systémom Conax. V akých balíčkoch Antik SAT bude program k dispozícii, zatiaľ zisťujeme. Teraz sa jedná o technické testy.

Video dátový tok je priemerne 12 Mbps, používa sa kompresia HEVC. Audio je k dispozícii vo formáte AAC s dátovým tokom 224 kbps. Program sa automaticky naladí zákazníkom služby Antik SAT na hybridných zákazníckych UHD prijímačoch Antik MINI 3 a NANO 3.

V ponuke Antik SAT sa nedávno objavil program National Geographic Wild HD z kapacity operátora platformy Total TV. SD distribúcia tohto programu bude čoskoro ukončená.

technické parametre - Extasy 4K:
satelit: Eutelsat 16A (16 ° E)
frekvencia: 11,471 GHz
polarizácia: vertikálna
SR: 30000
FEC 5/6
norma / modulácia: DVB-S2 / 8PSK

Extasy 4K
service ID: 601
video PID: 1101 (HEVC / UHD)
audio PID: 1102 (AAC)
CA systém: Conax

Program Extasy 4K sa tak stáva prvým UHD programom v satelitnej ponuke Antik SAT. Operátor Antik Telecom zatiaľ šíril svoje UHD programy výhradne v optických sieťach Antik.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

3.8/5 hodnotení (4 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget