Hokejová KHL bude po tri roky exkluzívne iba na Sport 1 a Sport 2 HD

Napísal Torben N. 1 dňa 15 jún 2013 do kategórie Magazín, Správy

Prevádzkovateľ oboch staníc, spoločnosť Chello Central Europe, nakúpil vysielacie práva na sezóny 2013 až 2016. Bude vyrábať prenosy domácich zápasov Levovi Praha a Slovana Bratislava.

khl logoTrojročný exkluzívny kontrakt na vysielanie kompletnú hokejovej KHL podpísal prevádzkovateľ platených káblových a satelitných kanálov Sport 1 a Sport 2 HD, spoločnosť Chello Central Europe. Platiť začne od sezóny 2013/14, informoval PR manažér spoločnosti Jakub Švestka. Chello Central Europe bude po túto dobu zabezpečovať výrobu a odbavenie domácich zápasov českého tímu v KHL Lev Praha a slovenského celku Slovan Bratislava.

"V rokoch 2011-12 vyrábala firma Chello Central Europe signál zápasov Leva Poprad, v nasledujúcej sezóne pokrývala a na kanáloch Sport 1 a Sport 2 HD vysielala zápasy Leva Praha a Slovana Bratislava; tieto zábery ďalej preberala celá Európa. Navyše počas tohtoročnej výluky v NHL bol touto televíznou spoločnosťou produkovaný duel Lev Praha-Dynamo Moskva prvým priamym prenosom KHL, ktorý sa objavil vo vysielaní športovej stanice ESPN na území Severnej Ameriky, " pripomenul Švestka doterajšiu spoluprácu Chello Central Europe s KHL.Č

Za túto činnosť získala firma dokonca prestížne ocenenie "Najlepšia produkčná spoločnosť" na ceremoniáli, ktorý nedávno uzavrel zatiaľ poslednú sezónu Kontinentálnej hokejovej ligy. "Ocenenie potvrdilo svetovú kvalitu našich televíznych prenosov Leva Praha a Slovana Bratislava. V predchádzajúcej sezóne pôsobila v celej lige takmer stovka slovenských a českých hráčov naprieč rôznymi klubmi. Sme hrdí na to, že hokejoví fanúšikovia budú u špičkových výkonov svojich obľúbených hráčov prostredníctvom vysielania Sport 1 a Sport 2 HD, " uviedol Levente Malnate, Chief Executive Officer Chello Central Europe.Trojročný kontrakt na kompletné prenosy KHL sa týka nielen Českej republiky a Slovenska, ale aj Maďarska. V Česku a na Slovenskom pritom vybrané zápasy KHL vysielala aj konkurenčná Nova Sport, ktorá  o ne od novej sezóny príde.

zdroj: digizone.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget