Októbrový výber na streame: Čo stálo za pozretie uplynulý mesiac?

Napísal misterz 1 dňa 30 október 2023 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

Filmy a seriály v streamovacích službách: Októbrové trháky, ktoré by ste nemali premeškať

Jeseň je za dverami a to znamená aj skracujúce sa dni. Našťastie aj v októbri 2023 sa objavila na streame záplava filmových a seriáloch noviniek a tak si na rôznych streamovacích platformách môžete opäť zgustnúť na filmových a seriálových lahôdkach. Ste zvedaví, čo z toho stojí za pozretie? Prečítajte si náš článok a dozviete sa to. Samozrejme, nebudú chýbať ani dlho očakávané pokračovania vašich obľúbených filmových sérií.

oktober tipy na streame fb 654655 

V októbri 2023 sa na streamovacích platformách objavia zaujímavé filmy i seriály. Samozrejme, dočkáte sa aj pokračovaní už rozbehnutých seriálových projektov.  Napríklad na Netflixe sa môžete tešiť na 3. sériu mysterióznej krimi drámy Arsène Lupin. A HBO Max pokračuje 2. sériou oddychovej zábavy Our Flag Means Death.

V októbri sa na Apple TV+ uzavrie 2. séria príjemného sci-fi prekvapenia Invasion. Na Apple TV+ sa zase uzavrie hororový príbeh The Changeling. Ani Prime Video nezostane pozadu. Môžete sa tešiť na ďalšie časti obľúbeného Gen V a na rozbeh 3. série mysteriózneho sci-fi Upload. A na Disney+ sa je pre vás pripravené veľké finále populárneho Ahsoka.

Tí, ktorí majú radi severské temné krimi, by si nemali nechať ujsť nový seriál na SkyShowtime - Codename: Annika.

Samozrejme, tým ešte nekončíme. Pripravili sme pre vás zoznam toho najlepšieho, na čo sa môžete na streamovacích platformách v októbri 2023 tešiť.

Beckham (seriál, 2023) - 4. október

Seriál dokumentuje vzostup Davida Beckhama. Mladíka z chudobných pomerov, ktorý svojou prácou a tvrdou drinou dosiahol svoj sen a dostal sa až medzi svetovú futbalovú elitu. Dokument ponúka aj doposiaľ nezverejnené zábery. Pre všetkých fanúšikov futbalu povinnosť.

beckham

Kde sledovať Beckham?

 

Loki (2. séria, 2023) - 6. október

Dlho očakávané pokračovanie ságy z Marvel Cinematic Universe. Aj v tejto sérii sa predstaví charizmatický Tom Hiddleston ako Loki. S ním sa vracia aj zábavný Owen Wilson ako dozorca úradu pre varianty času - Mobius. Loki a Mobius sa tentoraz pustia do dôležitej misie - napraviť rozpadnutú realitu. Loki sa tu ocitne v nečakaných časových premenných, a ako keby to nestačilo, musia čeliť aj novému záporákovi Kangovi, ktorého tu stvárnil Jonathan Majors.

loki

Kde sledovať Loki?

 

Awareness (2023) - 11. október

Mladistvý delikvent žijúci so svojím otcom na periférii mesta si privyrába malými podvodmi s využitím svojej schopnosti vytvárať na nič netušiacich obetiach optické ilúzie. Situácia sa mu však pri jednej akcii vymkne spod kontroly. A čo je horšie, stane sa to na verejnom mieste. Ako to s ním dopadne?

awareness

Kde sledovať film Awareness?

 

Pacto De Silencio (seriál, 2023) - 11. október

Brenda, mladá a úspešná influencerka na sociálnych sieťach, sa rozhodne vstúpiť do života štyroch žien. Má jasný cieľ - odhaliť, ktorá z nich je jej biologickou matkou čo ju opustila pri narodení. S túžbou po odplate za náročné detstvo postupne odhaľuje pravdu, pričom nachádza aj lásku a odhaľuje nebezpečné tajomstvá.

pacto

Kde sledovať seriál Tichá dohoda?

 

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Fair Play (2023) - 13. október

Zaujímavá dráma o tom ako môžu peniaze pokaziť vzťah. Príbeh sa zakladá na nečakanom úspechu v hedgeovom fonde, ktorý ale tlačí vzťah mladej dvojice na pokraj krachu. Určite tu nebudú chýbať zaujímavé myšlienky ohľadom partnerského vzťahu a tiež ohľadom toho, čo je v živote naozaj dôležité.

fair

Kde sledovať film Férová dohoda?

 

Lessons in Chemistry (seriál, 2023) - 13. október

Príbeh sa odohráva na prelome 50. a 60. rokov. Teda v dobe, ktorá ženskej emancipácii veľmi nepriala. Dejová linka sleduje príbeh Elizabeth Zott (Brie Larson), ktorá vždy snívala o tom, že sa stane úspešnou vedkyňou. Na svoj sen ale musí zabudnúť, pretože všeobecné očakávania sú také, že sa stane ženou a matkou v domácnosti. No hrdinka nachádza v sebe silu a stane sa moderátorkou v televíznej relácii o varení. Jej lekcie ale budú zahŕňať omnoho viac než len recepty…

LessonsInChemistry 65444

Kde sledovať seriál Lekcie chémie?

 

The Burial (2023) - 13. október

Dráma sa zakladá na skutočných udalostiach. Ide tu o inšpiratívny príbeh, v ktorom hlavnú úlohu zohral majiteľ pohrebného ústavu Jeremiah O'Keefe (Tommy Lee Jones). V snahe dosiahnuť spravodlivosť a zachrániť svoju rodinnú firmu požiada o pomoc mladého šikovného právnika Willieho E. Garyho (Jamie Foxx). Na ceste za spravodlivosťou odhalia korupciu veľkých rozmerov a dôjde aj na rasovú nespravodlivosť.

burial

Kde sledovať film Pohreb?

 

Goosebumps (seriál, 2023) - 13. október

Tento seriál spája dobrodružstvo tínedžerskej komédie s hororom, akciou, tajomstvom a psychologickým napätím. Dejová linka sleduje skupinu piatich stredoškolákov, ktorým sa náhodou podarí uvoľniť vo svojom meste nadprirodzené sily. Aby situáciu zvrátili a mesto zachránili, budú sa musieť naučiť spolupracovať, a to aj napriek nezhodám z minulosti.

gosebumps 654654

Kde sledovať seriál Zimomriavky?

 

The Devil on Trial (2023) - 17. október

Dokument The Devil on Trial bude pojednávať o 19-ročnom vrahovi z 80. rokov. Ide o jediný zaznamenaný prípad z histórie, kedy na súde prešla obhajoba „posadnutie démonom“. Prípad sa stal tak medializovaným, že sa stal dokonca inšpiráciou pre viaceré filmy, medzi nimi napríklad aj jedného zo série V zajatí démonov. Dokumentu sa ujal Chris Holt - skúsený dokumentarista, ktorý pracoval aj s BBC, Discovery alebo National Geographic. Pôjde o najmrazivejší dokument jesene? Uvidíme.

the devil on trial netflix

Kde sledovať film Diabolské alibi?

 

Bodies (seriál, 2023) - 19. október

Tento seriál vychádza z komiksu z roku 2015, ktorý sa začína vraždou vo Whitechapeli. Túto vraždu sa snažia rozlúsknuť štyria odlišní detektívi v štyroch rôznych časových obdobiach: Hillinghead v 90. rokoch 19. storočia, dobrodružný Karl Whiteman vo štyridsiatych rokoch, tvrdá detektívka Shahara Hasanová v roku 2010 a Maplewoodová  so stratou pamäti v postapokalyptickom roku 2050. Podarí sa im konečne po viac ako 150 rokoch rozlúsknuť temné tajomstvo?

bodies 2023

Kde sledovať seriál Telá?

 

The Gilded Age (štart 2. série, 2023) - 29. október

Prvá sezóna bola úspešná, takže niet divu, že prichádza aj druhá sezóna tohto opulentného, no veľmi zaujímavého historického seriálu. Aj v tejto sérii bude bojovať starý svet, zastúpený starou aristokraciou, s novým svetom v podobe novozbohatlíkov. Zachovajú sa s príchodom modernej doby pravidlá starej spoločnosti, alebo sa hra úplne zmení a zostane len nostalgia za starými dobrými časmi?

 Everything to Know About The Gilded Age Season 2 Who Is Returning Potential Spinoffs and More 308

Kde sledovať seriál Pozlátený vek?

 

Ostaňte s nami v kontakte, pridajte si nás na Facebook, kde sa o novinkách dozviete najskôr, sledujte nás na TwitteriInstagrame, či Tik-Toku, alebo sa prihláste na odber nášho newsletteru.  

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (2 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu