FLIX TV expandovala na Slovensko

Napísal Ivan P. 1 dňa 08 december 2016 do kategórie Magazín, Správy

flixtv.gif

Na slovenskom trhu začala fungovať nová satelitná DTH platforma Flix TV. Od začiatku tohto mesiaca môžu záujemcovia na Slovensku využívať širokú programovú ponuku operátora. Flix TV od marca tohto roku funguje aj v Českej republike.

FLIX TV vstupuje na slovenský trh s predplatenou kartou na šesť mesiacov. Predplatenú kartu FLIX TV so satelitným prijímačom, potrebným na sledovanie programov, zakúpia zákazníci u zmluvných partnerov. Sieť zmluvných partnerov sa neustále rozširuje.

Po zakúpení smart karty a zariadenia je nutné do 30 dní od nákupu kartu zaregistrovať v zákazníckej zóne www.flixtv.sk. Profesionálna a ľahko použiteľná zákaznícka zóna umožňuje zákazníkom komfortnú správu služieb. Zákazníci tým získajú prístup k ponuke balíčku Dobrá TV po dobu 6 mesiacov. Balíček Dobrá TV obsahuje 65 programov, z toho 18 v HD kvalite. Po uplynutí 6 mesiacov budú mať zákazníci hneď niekoľko možností, ako využívať služby ďalej. Jednoducho pôjde predĺžiť predplatné balíčku Dobrá TV, vybrať rozšírenú ponuku, alebo niektorý tematický balíček.

Predplatenú kartu pre SR, s potrebným vybavením, si možno zakúpiť na Slovensku u partnera WOODENSKY, s r.o., Prešov.

FLIX TV slovenským zákazníkom ponúka multikanálový balík Dobrá TV, ktorý obsahuje 65 programov z toho 18 v HD a set top box za 89,99 eur na 6 mesiacov.

Platforma Flix TV sa vysiela z kapacít operátora Telekom Austria Group (TAG) na satelite Eutelsat 16A na pozícii 16 ° E - teda medzi európskymi satelitnými systémami Astra na pozícii 19,2 ° E a Eutelsat Hot Bird na 13 ° E.

Programová ponuka FLIX TV je zakódovaná systémom Conax.

zdroj:parabola.cz

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget