freeSAT: AXN zdarma do 18. apríla

Napísal Ivan P. 1 dňa 14 marec 2017 do kategórie Magazín, Správy

Operátor satelitnej platenej televízie freeSAT prichádza s ďalšou promo akciou. Od 14.3. do 18.4.2017 môžu zákazníci operátora v Česku aj na Slovensku sledovať vysielanie stanice AXN bez ohľadu na to, či ho majú predplatený.

upc.jpg

AXN je pre českých zákazníkov dostupný na 25. pozícii, pre slovenských na 57. predvoľbe a od dnes bude po 35 dní dostupný pre všetky predplatiteľov freeSATu.

Tento bezplatný prístup k programu stanice AXN prinesie niekoľko národných premiér vysoko hodnotených seriálov. Uvedená pozícia platí pre satelitné prijímače s automatickým prelaďovaním, ktoré svojim zákazníkom poskytuje freeSAT.

Fanúšikovia seriálu Vražedná práva (How to Get Away with Murder) budú mať to potešenie objaviť najnovšiu radu, ktorá začne 15. marca. A 19. marca začne vysielanie novéj rady seriálu Od súmraku do úsvitu (From Dusk Till Dawn).

Od 31. marca dostanú diváci šancu užívať si premiérovú sezónu kriminálneho seriálu Výkupné (Ransom). Seriál sleduje Erica Beaumonta (Luke Roberts), skúseného krízového vyjednávača, ktorý rieši prípady únosov a žiadostí o výkupné od tých najnebezpečnejších zločincov po celom svete.

axn.gif

Pozornosť divákov určite udrží najznámejší detektív všetkých čias Sherlock Holmes, ktorý sa vráti v apríli vo štvrtej sérii seriálu Sherlock, ktorý je natočený na motívy detektívnych príbehov sira Arthura Conana Doyla.

A konečne abonenti ocenia premiérovú sériu seriálu Criminal Minds: Beyond Borders, ktorá odštartuje 11. apríla 2017. Seriál prinesie kriminálne prípady z veľmi exotických destinácií a príbehy sledujú elitnú jednotku fiktívne súčasti FBI, Tím Medzinárodnej Reakcie., Ktorý má za úlohu riešiť prípady, v ktorých sú zapletení občania Spojených štátov, a ktoré sa odohrávajú v zahraničí.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget