freeSAT sprístupnil dva nové kanály zamerané na jedlo a životný štýl: Fine Living Network a Food Network

Napísal Ivan P. 1 dňa 09 marec 2015 do kategórie Magazín, Správy

upc.jpgSpoločnosť UPC DTH oznamuje rozšírenie svojej programovej ponuky v rámci služby freeSAT o dva kanály zamerané na jedlo a životný štýl z produkcie spoločnosti Scripps Networks Interactive.

7. apríla 2015 pribudli zákazníkom služby freeSAT kanály Fine Living NetworkFood Network.

Food Network nie je obvyklým kanálom s ukážkami varenia, ale ponúka reálne využiteľné recepty, rady a návody, v ktorých nájdu inšpiráciu tak menej skúsení adepti kulinárskeho umenia, ako aj skutoční fajnšmekri. Ide o jeden z celosvetovo najsledovanejších kanálov zameraných na zábavu a životný štýl.

Na jar ponúkne napríklad dlho očakávanú premiéru nového programu Siba´s Table: Fast Feasts, v ktorom šéfkuchárka Food Network Siba Mtongana predvádza bohatstvo štýlu fusion v modernej juhoafrickej kuchyni. Keď pozve Siba na večeru priateľov, za chvíľku pripraví senzačné pohostenie vďaka šikovným nápadom, ktoré značne uľahčujú prácu.

Ďalší obľúbený program na kanáli Food Network Chopped preverí zručnosť, rýchlosť a vynaliezavosť štyroch nádejných šéfkuchárov. Každý deň dostanú suroviny na prípravu výnimočného trojchodového menu. Dokážu svojimi výtvormi ohromiť porotu alebo si vyslúžia palec dolu?

Kanál Fine Living Network prináša divákom inšpiráciu v podobe programov zameraných na moderný životný štýl a dizajn, v ktorých vystupujú stylisti, návrhári a šéfkuchári z celého sveta. Fine Living Network je plný zábavy a sviežich nápadov pre každodenný život i výnimočné situácie.

V programe Killer Kitchen Makeover bratranci a najlepší priatelia Anthony Carrino a John Colaneri berú do rúk búracie kladivo, aby zo zanedbaných a nefunkčných obydlí vytvorili na údiv ich majiteľov domovy snov.

V programe Keasha´s Perfect Dress uznávaná svadobná poradkyňa a znalkyňa módy Keasha Rigsby pomáha nevestám vybrať si najkrajšie svadobné šaty. Divákov uvádza do rušného svadobného salónu, kde rozpráva príbehy o výbere, úpravách, veľkých očakávaniach a dôležitých rozhodnutiach.

„Sme radi, že môžeme obohatiť našu ponuku o kanály Food Network a Fine Living Network, ktoré divákom prinesú inšpiráciu do života. Pravidelne sa našich divákov pýtame, čo od svojej televízie očakávajú, a v skladbe programov sa snažíme vychádzať im v ústrety. Na nové kanály sa môžu tešiť zákazníci na Slovensku a v Českej republike, ktorí majú aktivovaný balík freeSAT plus,“ hovorí Zoltan Pinkola, regionálny riaditeľ UPC DTH pre odbyt a obchodný rozvoj.

Jon Sichel, generálny riaditeľ Scripps Networks UK & EMEA, hovorí: „So spoločnosťou UPC DTH S.à r.l., ktorá patrí k najvýznamnejším európskym poskytovateľom služieb satelitnej televízie, máme dlhodobo dobré vzťahy a teší nás, že ich môžeme ďalej rozvíjať. Naše kanály s vysokokvalitnými programami zameranými na jedlo, zábavu a životný štýl bude môcť pozerať viac divákov ako kedykoľvek predtým.“

Kanál Fine Living Network nájdu zákazníci so satelitnými prijímačmi od freeSAT, ktorí majú aktivovaný balík freeSAT plus, na pozícii č. 91, kanál Food Network na pozícii č. 92. Parametre pre zákazníkov s vlastným satelitným prijímačom budú k dispozícii na webovej stránke www.freesattv.tv v sekcii Pomoc a podpora/Dokumenty na stiahnutie/Zoznam frekvencií.

Nové kanály nahradia doteraz prístupný kanál Blackbelt TV, ktorý UPC DTH sťahuje z ponuky.

zdroj:UPC DTH S.à r.l.

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget