freeSAT spúšťa nový zákaznícky portál Môj freeSAT

Napísal Ivan P. 1 dňa 19 november 2017 do kategórie Magazín, Správy

upc.jpg

Zákazníci satelitnej televízie freeSAT sa môžu tešiť na nový zákaznícky portál Môj freeSAT. Aplikácia Môj freeSAT umožní všetkým zákazníkom komfortný prístup k prehľadnej ponuke on-line služieb, správe osobného účtu aj jednoduchú komunikáciu so zákazníckym oddelením vrátane prístupu k najnovším informáciám zo sveta výhod freeSAT.

Aplikácia Môj freeSAT poskytne všetkým zákazníkom satelitného operátora freeSAT kompletný zákaznícky servis - či už sa jedná o spravovanie zmlúv a osobných údajov, sledovanie aktuálneho prehľadu účtu a jeho histórie či správu čipovej smart karty. Do bezplatného zákazníckeho portálu sa môžu zaregistrovať všetci zákazníci freeSATu na adrese https://login.sk.freesattv.tv a získať tak kontrolu nad svojimi službami kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Zákazníci môžu vďaka aplikácii Môj freeSAT sledovať aj svoje vyúčtovanie a budú mať prehľad o aktuálnej sume k úhrade.

Prihlásenie do aplikácie Môj freeSAT sprístupňuje na jednom mieste všetky informácie a služby, ktoré by zákazník mohol potrebovať. Po prihlásení do aplikácie uvidí nielen elektronický prehľad aktivovaných služieb, vyúčtovanie, ale aj platby alebo sumy, ktoré už zaplatil. Nenáročná je tiež správa smart karty, kontrola služieb a informácií o zariadeniach, zmena osobných informácií alebo kontaktovanie zákazníckej podpory freeSAT.

zdroj:parabola.cz

 

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (4)

 • Maria

  Maria

  08 október 2018 v 12:15 |
  Dobry
 • Maria

  Maria

  08 október 2018 v 12:20 |
  Mám rada
  • Denisa24241351@azet.sk

   Denisa24241351@azet.sk

   21 január 2020 v 15:31 |
   Dobrý večer nan viplati sek a programy mi beidu
 • Augustin

  Augustin

  22 január 2020 v 14:34 |
  Denisa a ty si z akeho kmena.Precitaj si po sebe co si napisala a skus este raz a pomaly.

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget