Prima MAX, Nova 2, Nova Gold od novembra vo freeSATe

Napísal Ivan P. 1 dňa 24 október 2017 do kategórie Magazín, Správy

freesat-upc.jpg

Ďalšie programy mieria do ponuky operátora satelitnej platenej televízie freeSAT. Od 1.11.2017 bude svojim zákazníkom v Českej republike poskytovať ďalšie programy českých komerčných skupín Nova a Prima. Konkrétne Nova 2, Nova Gold a Prima MAX. Všetky tieto stanice sa stanú súčasťou balíčka freeSAT Light.

Filmoví fanúšikovia iste ocenia pridanie programu Prima MAX, ktorý im prinesie nielen veľa populárnych filmových trhákov, ale aj ďalšie české a svetové filmové premiéry. Program bude k nájdeniu na pozícii 9.

Tiež Nova 2 prinesie veľa zábavy. Tento program sa zameriava predovšetkým na komediálne a zábavné relácie a seriály. Prináša nielen premiérový tuzemský obsah, ale aj populárne zahraničné zábavné show. Nova 2 divákom ponúka široký rad sitkomu, obľúbených televíznych seriálov, animovaných rozprávok pre deti, ale aj spravodajstvo. Program bude dostupný na pozícii 20.

Nova Gold pripomenie divákom tie najúspešnejšie relácie z histórie TV Nova. Program bude k naladeniu na pozícii 21.

technické parametre - Nova 2, Nova Gold, Prima MAX:

satelit: Thor 6 (0,8 ° W)
frekvencia: 12,380 GHz
polarizácia: vertikálna
SR: 30000
FEC: 3/4
norné: DVB-S2
modulácia: 8PSK

Kanály Nova Gold, Nova 2 a Prima MAX budú poskytované v MPEG-4 / SD rozlíšení. Pre príjem preto bude nutný satelitný prijímač, ktorý tento formát podporuje.

Prima MAX, Nova Gold a Nova 2 nie sú jedinými programovými novinkami operátora v poslednej dobe. Od 1. septembra ponúka zákazníkom v Česku a na Slovensku program Golf Channel. Tento program vysiela nepretržite každý deň, diváci sa tak môžu tešiť na hŕbu živých turnajových prenosov, dokumentárnych cyklov o golfe, o slávnych golfových hráčoch, atp. Golfoví začiatočníci potom iste ocenia napr. Inštruktážne videá. Golf Channel sa nachádza na pozícii 78.

Klientom freeSATu na Slovensku tiež ponúka program Prima PLUS, medzinárodnú verziu programu českej komerčné skupiny Prima.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget