freeSAT spúšťa v ČR a na Slovensku HBO GO, streamované vysielanie cez internet

Napísal Ivan P. 1 dňa 25 august 2014 do kategórie Magazín, Správy

freesat.jpgNovinka je určená pre všetkých zákazníkov satelitnej televízie freeSAT v Českej republike a na Slovensku, ktorí majú predplatené balíky HBO.

Neobmedzený prístup k exkluzívnym filmom a seriálom cez internet začne spoločnosť UPC DTH od 1. septembra 2014 zadarmo ponúkať zákazníkom, ktorí majú predplatený prémiový balík HBO Pak alebo HBO MaxPak. tak získajú možnosť sledovať bohatý obsahu vrátane seriálov z dielne HBO, medzi ktoré sa radí napríklad Hra o tróny, Pravá krv, Impérium: Mafie v Atlantic City alebo Girls. Čakajú na ne tiež hollywoodske filmové hity, dokumentárne programy, komediálne špeciály a ďalší obsah.

Spoločnosť UPC DTH neustále usiluje o obohacovaní zákazníckych služieb a o poskytovanie čo najširšieho výberu relácií. Pripravované internetové vysielanie HBO GO zákazníkom ponúkne vyše 2 000 hodín televízneho obsahu, ktorý budú môcť sledovať kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Pristupovať k tejto službe bude možné z niekoľkých zaregistrovaných zariadení *. Podporované sú ako chytré televízie, tak počítače, tablety aj smartfóny. Ak sa počas sledovania rozhodnete vymeniť zariadenie, umožní vám služba na druhom zariadení pokračovať presne tam, kde ste predtým prestali. Svoj obľúbený film tak môžete začať sledovať z pohodlia kresla v obývacej izbe v TV a následne sa s tabletom presunúť napríklad do postele.

Vedľa toho zákazníci získajú možnosť si vysielanie individuálne prispôsobiť svojim predstavám zostavením vlastného programu a zároveň ho zabezpečiť pomocou funkcie rodičovskej kontroly chrániť heslom. Zákazníci, ktorí majú predplatené služby HBO Pak a HBO MaxPak, môžu začať naplno využívať novú službu HBO GO po aktivácii svojho účtu pomocou platnej e-mailovej adresy na internetových stránkach http://cz.freesattv.tv/hbogo.

"" HBO GO znamená pre tých, ktorí majú predplatené služby HBO Pak a HBO MaxPak, možnosť získať zadarmo širší výber a prispôsobiť si program podľa svojich preferencií "," uviedol Michael Lee, generálny riaditeľ UPC DTH.

* Tri zariadenia bez obmedzenia platformy s dvoma súčasnými pripojeniami, povolené je až päť zmien zariadenia za kalendárny mesiac.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget