freeSAT: Vianočná súťaž a špeciálny program Stingray Christmas

Napísal Ivan P. 1 dňa 01 december 2016 do kategórie Magazín, Správy

Satelitný operátor freeSAT prináša svojim zákazníkom a priaznivcom vianočnú súťaž Adventný kalendár. Každý deň v období od 1. do 26. decembra je možné vyhrať zaujímavé ceny. Zákazníci freeSAT budú mať navyše exkluzívne k dispozícii špeciálny program Stingray Christmas zameraný na vianočné pesničky.

Okrem známych a očakávaných hollywoodskych trhákov s vianočnou tematikou a vzrušujúcich vianočných relácií na obľúbených programoch prináša freeSAT aj niekoľko ďalších prekvapení.

freesat-adventni-kalendar.jpg

Súťaž Adventný kalendár vzniklol v spolupráci s ôsmimi partnermi zastupujúcimi takmer dve desiatky programov. Hlavným partnerom je Scripps Networks Interactive a súťaž sa týka takých programov, ako sú napríklad Travel Channel, Fine Living, Food Network, Stingray, AMC, Sport 1 & Sport 2, Minimax, TV Paprika, Nat Geo, Fox a ďalší. Každý deň bude mať iného partnera a hrať sa bude vždy o iné zaujímavé ceny. Súťaž bude prebiehať na facebookovej stránke freeSAT www.facebook.com/freeSATtvCZ

Posledné tri dni súťaže Adventný kalendár - od 24. do 26. decembra - sa bude hrať o hlavnú cenu. Fotoaparát Canon S200 venoval do súťaže Travel Channel. Víťaz si tak bude môcť užiť silvestrovský večierok už s novou elektronickou hračkou.

Súťažiaci sa môžu do adventného kalendára zapojiť tak, že na danú e-mailovú adresu pošlú správne odpovede na otázky z facebookovej stránky týkajúce sa partnera príslušného dňa. Zapojiť sa môžu nielen zákazníci freeSAT, ale ktokoľvek - čím viac účastníkov, tým lepšie.

Všetci zákazníci freeSAT s predplateným balíčkom freeSAT medium HD majú navyše šancu ešte podčiarknuť vianočnú náladu vďaka programu Stingray Christmas, ktorý nájdu na pozícii 199. Od 1. decembra do 9. januára si budú môcť užívať nepretržitý tok vianočných piesní vrátane klasických kúskov od Whitney Houston, Justina Biebera, Eltona Johna a mnohých ďalších interpretov.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget