freeSAT: Voľné vysielanie Megamax, Cartoon Network a Boomerang

Napísal Ivan P. 1 dňa 20 máj 2019 do kategórie Magazín, Správy

freesat-upc.jpg

freeSAT sa rozhodol potešiť najmenších divákov ponukou dvojtýždňového voľného vysielanie detských programov z ponuky Plus HD balíčka, ako sú Megamax, Cartoon Network alebo Boomerang.

Po celé dva týždne od 20. mája až do 2. júna si tak detskí diváci môžu užiť ešte viac rozprávok, zábavných alebo vzdelávacích programov. Vyššie spomenuté programy budú počas voľného vysielania dostupné pre všetkých zákazníkov freeSAT, operátora UPC DTH.

Život môže byť plný dobrodružstva, keď do všetkého pôjdete na plný plyn - to je motto väčšiny hrdinov z relácií stanice Megamax. Hudba, móda, tanec - pre nudu tu nie je miesto - to platí nielen pre spomínané hrdinov, ale aj pre samotných divákov freeSATu.

Keď je vám 15 rokov, dospelí vás spravidla neberú moc vážne. Skupina kamarátov sa to rozhodne riešiť po svojom - založí kapelu menom The Avatars. Vtip je v tom, že kapela existuje iba online. Zatiaľ čo ich virtuálna kapela zažíva obrovský úspech, jej členovia žijú svoj normálny život plný bežných problémov, ktoré im poskytuje škola, kamaráti a rodina. The Avatars budú ku zhliadnutiu na Megamax po dvoch epizódach každý deň od 14:00.

Maggie a Bianca sú dve kamarátky, ktoré milujú hudbu a módu. Maggie je Američanka študujúci módu v Miláne, zatiaľ čo Bianca je dcérou významného talianskeho módneho podnikateľa. Z počiatku si k sebe síce zložito hľadajú cestu, ale postupne sa skamaráti a založí spolu kapelu. Osudy kamarátok seriálu Maggie a Bianca - módne návrhárky môžu diváci sledovať každý deň po dvoch epizódach od 14:50 na Megamax.

Hudba a móda majú veľmi blízko k tancu. Pätnásťročná Tara si je toho dobre vedomá. Celé detstvo prežité na austrálskom vidieku strávila snívaním o tom, že sa stane tanečnicou a teraz je naozaj prijatá na Národnej tanečnej akadémii. Tu zistí, koľko driny ju ešte čaká, a že na to, aby sa na tanečnej akadémii udržala, potrebuje oveľa viac, než len pilovať tanečné pohyby ... Sledujte Tarine dobrodružstvo na Megamax každý deň od 16:30.

Skupina šprti, ktorí uviazli na opustenom ostrove, sa snažia o prežitie. Ich najsilnejšou zbraňou proti útokom škaredých príšer, ktoré sa bránia nezvaným hosťom, sú ich mozgy. Strhujúce dobrodružstvo šprtom a príšer môžu diváci sledovať každý deň na Megamax od 17:30.

Stanica Cartoon Network, ktorá má za sebou dlho históriu a teší sa medzinárodné popularite, má divákom stále čo ponúknuť. Animovaná relácia Medzi nami medveďmi sleduje osudy troch medveďov - grizzlyho, pandy a laďáka - a ich smiešne pokusy o začlenenie sa do ľudskej spoločnosti v americkom San Franciscu. Najnovšie epizódy seriálu budú k videniu od 27. mája každý všedný deň o 15:55 a 19:25 na Cartoon Network.

Pre tých, ktorí majú radšej trochu viac napätia, je tu Bakugan: Battle Planet. Hlavnými hrdinami seriálu je skupina detí a ich pes, ktorí sa spriatelia s rasou biomechanických stvorení. Musia sa postarať o to, aby sa ich noví priatelia nedostali do nesprávnych rúk. Ak sa im to podarí, môžu diváci sledovať každý všedný deň od 20:30 na Cartoon Network.

Looney Tunes sú späť spolu s novými príbehmi! nové relácie navracajú späť atmosféru nadčasovej klasiky, ktorá prináša zábavu pre celú rodinu. Okrem ikonických postavičiek ako je králik Bugs Bunny alebo káčer Daffy predstaví aj niekoľko úplne nových. Lonely Tunes: Nové príbehy budú k videniu každý deň od 17:05 na Boomerang.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget