HBO spúšťa priamy online predaj HBO GO

Napísal Ivan P. 1 dňa 15 november 2017 do kategórie Magazín, Správy

Okrem už dostupných filmových kanálov a služieb HBO v Strednej Európe bude HBO GO teraz ponúkané zákazníkom v Českej republike, Slovensku, Maďarsku a hbo_go.jpgRumunsku napriamo. Táto exkluzívna online platforma obsahuje všetky pôvodné seriály, filmy a dokumenty HBO, vyhlásené lokálne produkcie z dielne HBO Europe, veľký výber najlepších filmov a seriálov od ďalších poskytovateľov plateného obsahu a tiež populárne filmy a programy pre deti. Informovala o tom spoločnosť HBO Europe.

Od dnešného 13. novembra, je pre zákazníkov štyroch krajín strednej a východní Európy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko) dostupná prostredníctvom internetu služba HBO GO napriamo na báze mesačného predplatného. Ďalšie krajiny z regiónu budú nasledovať nový obchodný model a priamy predaj spustí v nadchádzajúcich týždňoch.

HBO GO umožňuje predplatiteľom prístup ku všetkým radám populárnych a kritikmi oceňovaných pôvodných seriálov HBO ako Hra o tróny, Westworld, Silicon Valley, alebo klasickým seriálovým hitom ako Sex v meste, Sopranovci a The Wire - Špina Baltimoru. Zákazníci budú mať tiež možnosť zhliadnuť lokálne programy HBO Europe, vrátane kompletných radov ocenených seriálov ako Horiací ker, Pustina, Mamon a novú radu Až po uši, rovnako ako aj veľký výber oceňovaných dokumentárnych filmov.

HBO GO v televíznej premiére uvedie rad nových úspešných filmov ako Kráska a zviera, T2 Trainspotting, Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu, Ghost in the Shell, ktoré sú súčasťou rozsiahleho katalógu filmov, ďalej viac ako 450 epizód obsahu pre deti a špičkové seriály ďalších štúdií a spoločností ako Príbeh služobnice, Babylon Berlin, Miliardy, Twin Peaks (2017) a Luther. Do ponuky navyše každý týždeň pribúdajú nové tituly, z veľkej časti uvedenej súbežne s premiérou v Spojených štátoch.

"" Prístup k HBO GO prostredníctvom obchodných partnerov je v Strednej Európe veľmi úspešný, naším cieľom je rozšíriť seriálovým fanúšikom možnosti ako sledovať prémiový obsah HBO. Spustenie predaja HBO GO napriamo zákazníkom v Strednej Európe je pre nás prirodzeným krokom po úspešnom štarte streamingových služieb HBO vo Španielsku, Švédsku, Dánsku, Nórsku a Fínsku "," povedal Hervé Payan, CEO HBO Europe.

Aj nová verzia HBO GO bude dostupná na počítačoch, smartphonoch, tabletoch, Samsung Smart TV, PlayStationu 3, 4, Apple TV a cez zariadenie Chromecast. Každý priamy predplatiteľ HBO GO si môže pridať až päť zariadení a používať dva súčasné streamy naraz. Všetci noví predplatitelia budú môcť HBO GO používať prvý mesiac zadarmo. Platba predplatného prebieha prostredníctvom platobnej karty poskytnutej počas registrácie.

V krajinách strednej Európy, kde je HBO dostupné, bude HBO GO zákazníkom aj naďalej ponúkané prostredníctvom operátorov ako súčasť televíznych alebo internetových balíčkov.

zdroj:parabola.cz

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget