Počas nadchádzajúceho víkendu FLIX TV sprístupní pre svojich zákazníkov zdarma kanál HBO 3

Napísal Ivan P. 1 dňa 15 február 2017 do kategórie Magazín, Správy

flixtv.gif

FLIX TV, v spolupráci s HBO Europe s r. O., Pripravila pre svojich divákov voľné vysielanie seriálového kanálu HBO 3, k príležitosti premiéry seriálu z originálnej HBO produkcie - Sedmilhářky. Voľné vysielanie bude sprístupnené všetkým divákom FLIX TV s aktívnymi kartami, 18. 2. od 6.00 hod do 21. 2. 2017, 6.00 hod.
Miniséria Sedmilhářky je adaptáciou rovnomennej knižnej predlohy austrálskej spisovateľky Liane Moriarty, ktorá obsadila prvú priečku prestížneho rebríčka bestsellerov New York Times. Diváci FLIX TV sa môžu tešiť na komediálnu drámu so skvelým obsadením.
Tým však atraktívna ponuka nekončí - priaznivci FLIX TV si môžu užiť kompletný maratón seriálov Počtyřech (Togetherness), Rozvod (Divorce) so Sarah jesica Parker, artovä minisériiu OliveKitteridge, poslednú časť Girls, či elegantné MildredPierce a predovšetkým už spomínanú premiérovú epizódu očakávaného seriálu Sedmilhářky.
FLIX TV aktuálne ponúka 32 HD programov pre všetkých zákazníkov v Českej republike.
Kto sa teraz rozhodne stať sa novým zákazníkom FLIX TV, dostane vybavenie a inštaláciu zadarmo. Navyše FLIX TV stále ponúka svojim novým klientom buď 50% zľavu na služby v prvom roku, alebo druhý set top box zdarma v prípade kontraktu na 24 mesiacov.

Zákazníci FLIX TV si môžu vybrať z ponuky dvoch základných a dvoch prémiových balíčkov:
• Dobrá TV (65 programov) za 299 kč / mesačne,
• Lepšie TV (86 programov) za 399 kč / mesačne,
• HBO MaxPak za 279 kč / mesačne a
• Aktívne balíček pre dospelých a milovníkov športu za 199 kč / mesačne

FLIX TV  má v ponuke aj náš eshop v podobe karty FLIXTV so 6mesačným predplatným a aj prijímač FLIXTV s kartou FliXTV.
FLIX TV s.r.o. je nový poskytovateľ satelitnej televízie na Českom trhu. Spolupracuje so silnou telekomunikačné skupinou TAG - Telekom Austria Group. Programy FLIX TV sú distribuované prostredníctvom signálu družice EUTELSAT 16A na pozícii 16 ° východne. Overená technológia tohto satelitu poskytuje signál viac ako 12 miliónom domácností po celej Európe. Naša ponuka je zostavená tak, aby oslovila čo najširšie spektrum zákazníkov. FLIX TV ponúka pestré kombinácie zábavných TV programov všetkých žánrov s chytrým výberom. Zoznam kanálov FLIX TV bol navrhnutý tak, aby poskytol rôzne možnosti pre každého člena rodiny od každodenného spravodajstva k filmom a športovým kanálom, až k tým najroztomilejším detským reláciám. Našim klientom ponúkame jednoduchosť a dôveryhodnosť.
Služby FLIX TV sú aktuálne dostupné v Českej republike a na Slovensku.

zdroj:FLIXTV

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget