M7 Group nemá záujem o Towercom

Napísal Ivan P. 1 dňa 25 jún 2014 do kategórie Magazín, Správy

tower.jpgMajitelia luxemburskej mediálnej skupiny M7 Group nemajú záujem kúpiť spoločnosť Towercom, poskytovateľa pozemného televízneho a rozhlasového vysielania a satelitných služieb.

"" Naša spoločnosť nemá záujem o kúpu Towercomu "," uviedol na otázku webu parabola.cz Jaromír Glisník, člen predstavenstva spoločnosti M7 Group.

Podľa skorších správ sa o Towercom zaujímajú tri spoločnosti Alinda Capital Partners (v USA sa zaoberá investíciami do infraštruktúry pre podniky a vlády), České Radiokomunikace a Infracapital patriaca (špecializuje sa na investície do spoločností spojených s infraštruktúrou).

Spoločnosť Towercom poskytuje M7 Group a platformám Skylink, CS Link, Canal Digitaal a TV Vlaanderen niektoré satelitné služby a programy. Ako prípadná zmena majiteľa Towercomu ovplyvní M7 Group?

"" Zmena vlastníka Towercomu by sa nemala na našej spolupráci nijako odraziť "," hovorí portálu parabola.cz Jaromír Glisník. "" Nenapadá ma nič, čo by mohla ovplyvniť "," dodal.

M7 Group pred niekoľkými mesiacmi kúpila maďarskú platformu Hello HD a nedávno tiež distribučné službu KabelKiosk (obe na satelite Eutelsat 9A, 9 ° E).

Towercom predtým vlastnil Skylink. V roku 2011 ho predal M77 Group (dnes M7 Group).

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget