Majiteľ Mňam TV a Mňau TV predstaví nové kanály

Napísal Ivan P. 1 dňa 06 marec 2017 do kategórie Magazín, Správy

mnau-tv.gif

Prevádzkovateľ tematických kanálov Mňam TV a Mňau TV chystá ďalšie nové televízne programy. Nové programové služby predstaví už v stredu 8. marca 2017, vrátane ďalších projektov.

Spoločnosť S & P Broadcasting a.s., po staniciach Mňam TV a Mňau TV má v úmysle na trh uviesť ďalšie stanice - Kutil TV, MUDr TV a Trhák TV. Názvy - prinajmenšom prvých dvoch - naznačujú, čo môžu tieto programy divákom priniesť. Kutil TV bude zrejme kanál so zameraním na kutilov, ktorým prinesie inšpiráciu pre vylepšenie domácnosti, domova a záhrady. MUDr TV môže byť stanicou, ktorá bude poskytovať užitočné informácie o zdraví a životnom štýle. Detaily o nových staniciach budú zverejnené v stredu.

S & P Broadcasting prevádzkuje teraz dve stanice gastronomickú a lifestylovú Mňam TV a zvieracie kanál Mňau TV.

Popri nových kanáloch spoločnosť predstaví originálny obsah Mňam TV, kuchárske hviezdy tejto stanice a tiež novú webovú platformu imnam.cz.

Kanály Mňam TV a Mňau TV boli pôvodne šírené cez digitálne pozemné platformy. Mňam TV najprv v RS8, neskôr prešla do celoplošného multiplexu 4, kde sa objavila aj sesterská Mňau TV. Po mesiacoch rokovaní s operátormi došlo k postupnému stiahnutiu oboch staníc v DVB-T a umiestnenie do ponúk niektorých televíznych operátorov. Obe stanice ponúka česko-slovenská platforma Skylink v rámci balíka DIGITAL.

Kanál Mňam TV bol pôvodne aj v ponuke konkurenčnej DTH služby Nová Digi TV CZ. Stanica bola z dôvodu nízkeho záujmu divákov z ponuky vyradená.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget